- 25 Haz 2021 - 19:48 G: 25 Haz 2021 - 20:01

Sosyal medya fenomeninin 3 yaşındaki çocuğuna içki içirirkenki görüntüleri başına bela oldu...

Sosyal medya fenomedi Cemile Nazlı Hamarat'ın iş insanı Gaffar Aydın'dan olan 3 yaşındaki çocuğunun velayeti kendisindeydi. 3 yaşındaki çocuğa içki içirirkenki görüntülerden sonra babası velayet davası açtı.

Nazlı Hamarat Duruşmalara gelmedi mask

İŞ insanı Gaffar Aydın, çocuğunun annesi Cemile Nazlı Hamarat'ın hemen hemen her gece çok fazla alkol aldığını ve çocuğuyla ilgilenecek durumda olmadığını öne sürerek çocuğun kendisiyle yaşaması için velayet davası açtı. Mahkeme dava dilekçesini incelerken sosyal medya fenomeni Hamarat'ın 3 yaşındaki çocuğu I.A.'ya içki içirdiği görüntüler ortaya çıktı. 

Nazlı Hamarat Duruşmalara gelmedi

İş insanı Gaffar Aydın, avukatı Deniz Alp İmamoğlu aracılığıyla 3 yaşındaki çocukları İ.A.'nın yargılama sürecinde ve dava sonunda çocuğun kendisinde kalabilmesi için anne Cemile Nazlı Hamarat'a velayet davası açtı. 

İstanbul Aile Mahkemesi'ne sunulan dava dilekçesinde davalı Hamarat'ın müşterek çocuklarını Aydın'a göstermediği için hakkında çocukla kişisel ilişkisi davası açılmış, söz konusu diğer davanın halen devam ettiği belirtildi. Dilekçede anne Hamarat'ın, yasal süreci uzatmak amacıyla duruşmalara gelmediği ve müşterek çocuk ile baba Aydın'ın kişisel ilişki kurmasının geciktiği ifade edildi.

Dava dilekçesinde çocuk doğduktan bir süre sonra Aydın ile Hamarat'ın birlikte yaşamaya başladığı, Aydın'ın kendilerinin tüm bakım ve ihtiyaçlarını karşıladığı belirtilirken davalı Hamarat'tan kaynaklı sebeplerle ayrılmak durumunda kaldığı iddia edildi.

2/5
Sürekli Hakaret Etti mask

Sürekli Hakaret Etti

Dilekçede davalı Nazlı Hamarat'ın sosyal medyada tanınan biri olduğu, sosyal medyada Aydın aleyhine ifadeler yönelttiği, onur kırıcı söz ve davranışlarda bulunması nedeniyle Aydın'ın psikolojisinin olumsuz etkilendiği kaydedildi. 

Davalı Hamarat'ın Aydın'a duyduğu husumet nedeniyle sürekli hakaret ettiği belirtilen dilekçede Hamarat'ın, Aydın'ın gıyabında ölümüyle ilgili de isteklerde bulunduğu belirtildi. Dilekçede "Bu konuda devam eden müvekkilimi ölümle tehdit konulu ceza davası derdesttir. Ayrıca davalının ilk eşi faili meçhul bir cinayete kurban gitmiştir" denildi. 

Dilekçede davalı Hamarat'ın velayetinin getirdiği yükümlüklere aykırı davrandığı, çocuğa bakabilecek durumda olmadığı kaydedilerek Hamarat'ın kira ödemelerini yapmadığı için 8 ay arkadaşının evinde kaldığı ifade edildi.

3/5
Her Gece Alkol Alıyor mask

Her Gece Alkol Alıyor

Davalının yeni taşındığı evde ise çocuk odası olmadığı, evin sürekli dağınık ve hijyenik olmayan bir durumda olduğu öne sürüldü. Ayrıca dilekçede davalı Hamarat'ın hemen hemen her gece çok fazla alkol aldığı ve çocuğuyla ilgilenemeyecek durumda olduğu iddia edildi. 

4/5
Psikolog Raporu İstendi mask

Psikolog Raporu İstendi

Dilekçede "Çocuğun davalı anne yanında kalmasının çocuğun bedeni, fikri ve ahlaki gelişimine engel olacağı açıkça ortadadır" denilerek aile mahkemesinden yargılama sürecinde ve sonrasında çocuğun velayetinin baba Gaffar Aydın'a verilmesi talep edildi. Ayrıca dilekçede çocuğun daha fazla mağduriyet yaşamaması adına ivedi olarak sosyal inceleme raporunun ve psikolog raporunun alınması istendi.

5/5
Çocuğuna İçki İçirdiği Görüntüler mask

Çocuğuna İçki İçirdiği Görüntüler

Aile Mahkemesi'nce dava dilekçesinin incelendiği öğrenilirken anne Nazlı Hamarat'ın, çocuk I.A.'ya içki içirdiği iddia edilen ve kadeh tokuşturduğu görülen cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Ayrıca videoyu çeken erkeğin çocuğa küfür ettiği duyuldu.

25 Haz 2021 - 19:48 İstanbul- Magazin

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 94.641 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.