Trabzon Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

Avrasya Üniversitesi Rektörlüğünden yayımlanan yazılı açıklamada, üniversite bünyesinde memur alımı yapılacağı bilgisi verildi. Detaylar haberde!

Trabzon Avrasya Üniversitesi Fotoğrafı
Haber albümü için resme tıklayın

Avrasya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan yazılı açıklamada, üniversite bünyesinde memur alımı yapılacağı bilgisi verildi. Trabzon memur alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylar için başvuru süreci 21 Ağustos 2020 tarihinde başladı. Son başvuru tarihi ise 4 Eylül 2020 olarak belirlendi. Trabzon memur alımı ilanına başvuruda bulunacak adayların şahsen üniversitedeki ilgili kuruma giderek başvuru yapmaları beklenmekte. Üniversiteye şahsen gidemeyecek adaylar, 21 Ağustos ile 4 Eylül tarihleri arasında ilgili birime posta ile evraklarını gönderebilir. Fakat belirlenen tarihler arasında ulaşmayan postalar geçersiz sayılarak değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Trabzon memur alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylar için son tarih 4 Eylül 2020. Bu tarihten sonra gelen başvurular işleme alınmayacaktır. Başvuru sürecinin bitmesinin ardından adayların evrakları ön değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme sonrası uygun bulunan adaylar üniversiteye çağrılarak sınava tabii tutulacaklar. Sınav sonuçları üniversitenin resmi sayfasında yaıymlanacak .

Trabzon Memur Alımı İlanı İçin Başvuru Yapılacak Bölümler ve Özel Şartları

Trabzon memur alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda gerekli kadro sayısı, başvuru yapılacak bölümler ve özel şartları verilmiştir.

 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümüne 2 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Ebelik Bölümüne 2 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Odyoloji Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümüne 2 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, Anestezi Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, İlk ve Acil Yardım Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, Çocuk Gelişimi Bölümüne 4 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, Odyometri Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümüne 2 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Meslek Yüksekokulu, Adalet Bölümüne 3 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Meslek Yüksekokulu, İç Mekan Tasarımı Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Meslek Yüksekokulu, Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Bölümüne 2 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Meslek Yüksekokulu, Aşçılık Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Meslek Yüksekokulu, Bilgisayar Programcılığı Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Meslek Yüksekokulu, İnşaat Teknolojisi Bölümüne 2 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Fen Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümüne 2 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES (Sayısal) sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Yönetimi Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Çocuk Gelişimi Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES (Sayısal) sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Ebelik Bölümüne 2 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES (Sayısal) sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sosyal Hizmet Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların YDS sınavından en az 50 puan almış ve ALES sınavından en az 70 puan almış olması gerekli.

Trabzon memur alımı ilanı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isteyen adaylar, ekteki belgeyi indirerek daha fazla bilgiye ulaşabilir.

Ekli Dosyalar
# AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANLARI İLE İLİŞKİLİ:

21 Ağu 2020 - 15:59 - Memur Alımı

Muhabir  Okan Kabuk

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 87.986 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.Anket Tam Kapanmadan Sonra Okullar Açılmalı Mı?