Reklamı Kapat

31 Mayıs-6 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları

31 Mayıs-6 Haziran 2021 haftası için aşk, sağlık, para konularında sizleri nelerin beklediğini görmeden güne başlamayın. 31 Mayıs-6 Haziran haftası koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

Hande Kazanova 31 Mayıs-6 Haziran 2021 haftalık burç yorumları

Astrolog Şenay Devi 31 Mayıs - 6 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Satış, reklam ve pazarlama konusunda çalışanlar için güzel ilişkiler kurulabilir b hafta.
 • İletişim ve bilgisayar sektöründekiler için farklı teknik ve güzel gelişmeler oluşabilir bu hafta.
 • Bu hafta birçok konuyu öğrenmekten zevk alacaksınız.
 • Cuamrtesi ve pazar günü aile veya arakdaşlarınızdan yakın çevreniz ile esnek ve rahat planlar yapabilirsiniz.
 • Haftanın başında ailenizle alakalı konular ve ev yaşamınızdaki önemli olaylar ön planda olacak. Önemli işlerinizi evde halledebilirsiniz. Eğer bozulan ilişkileriniz varsa, onları tamir etmek için elinize fırsatlar geçecek bu haftanın başında. B hafta sizler için aile, arkadaş ve akrabalarla ilişkinizi geliştirmeniz için güzel bir zaman.
 • Mali konularda yaşayabileceğiniz sorunlardan dolayı perşembe günü çabuk sinirlenebilir ve sert tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta bütçenizde sorun yaşamamanız için gelir-gider dengesine dikakt etmenizi öneririz.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Yakın çevrenizde gelişen olaylar, sizin hayatınızı daha fazla etkileyebilir bu hafta.
 • Haftasonu yaklaştıkça eşiniz ya da sevgiliniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi tarafından size karşı sert sözler, agresif tavırlar olma ihtimali bulunuyor.
 • Perşembe günü içinizdekileri dökerken dikkatli olun. Düşüncelerinizi olduğu gibi belirtmeniz çevrenizdekilerle bazı sorunlar yaşamanıza nedne olabilir. Karşınızdakiler sizi bencil olmakla suçlayacak ve siz de bu tavırlardan hiç hoşnut olmayacaksınız.
 • Haftsonu hayata daha esnek bakacaksınız ve haftanın geneline kıyasla daha iyi geçecek haftasonunuz.

 • Beklemediğiniz gizli yarıdmlar ya da beklemediğiniz yerlerden gelecek paralar ile haftasonunuz daha iyi geçecek.

 • Mali konularda bu hafta sizin için çok iyi gelişmelerin olması bekleniyor. Kadınlarla yapacağınız ticari ilişkilerden şanslı sonuçlar alma ihtimaliniz çok yüksek.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler Burcu günlük burç yorumları
 • Bu haftaya daha çok parasal konulara odaklanarak başlayacaksınız. Haftabaşında kendinizi özellikle sosyal hissetme ihtiyacı duyabilirsiniz. 
 • Bu hafta ufukta yeni bir ilişki görünebilir. Kendinize ve dış görünümünüze olan güveninizin artmasıyla birlikte kendinizi diğer insanlara daha fazla açmaya karar veriyorsunuz. Eğer ilişkiniz yoksa çevrenizdeki birisi ilginizi çekmeye başlayacak ya da arkadaşlarınız aracılığıyla tanıştırılacaksınız. Birine aşık olabilirsiniz bu hafta. Eğer iiişkiniz varsa da sevdiğiniz insanla bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.
 • Perşembe günü iş hayatınızda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. iş yerinizde fark yaratacağını düşündüğünüz fikirler kabul görmeyecek, size karşı söylenen bir söz ya da size karşı takınılan bir tavırdan dolayı çok sinirli bir gün geçireceksiniz. Bu sinirle iş ortamınızda konuştuğunuz sözlere dikkat etmeniz sizin ğerşembe günü daha az sorun yaşamanızı sağlayacaktır.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu günlük burç yorumları
 • Haftaya istekli ve kendi yapacağınız planlarla giriş yapacaksınız. İletişimsel konularda şansınızı iyi kullanmanız gerekebilir.

 • Bu haftabaşı gizli oluşumlara daha fazla meyillisiniz, gizli-saklı olaylar sizi daha fazla heyecanlandıracak ya da bir ilişkiyi kafanızda fazlasıyla idealize ederek onu gözünüzde büyütebilecek ve platonik bir ilişkiye ışık yakacaksınız. 

 • Perşembe günü  sosyal ortamlarda sinirli hareketlerinize karşı dikkatli olun. Hırslı yapınızla aslında söylediğiniz birçok şeyi hemen harekete geçerek yapmak isteyeceksiniz ama koşullar ve şartlar buna izin vermediğinde özellikle başkalarını iğneleme, inatçılık etme gibi durumlara karşı hazırlıklı olun. Özel hayatınızda fazlasıyla zorlanabilirsiniz. 

 • Haftasonu kariyerinizde geri planda durduğunuz, başkalarına yardım ettiğiniz konularda güzel sonuçlar almaya ve farklı yöntemlerle hareket etmeye yatkınsınız.Yine ailevi konular ve sosyal çevrenizde güzel, esnek, rahat ilişkiler kurulabilir.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Haftanız geçmiş konu ve olaylarla başlayabilir. Önemli duygusal konularınız  halledilmeyi bekliyor ve siz kendinizde yapacağınız ufak tefek değişikliklerle bu sorunların altından kalkabilirsiniz.

 • Bu haftabaşı arkadaşlarınızla yaşadığınız birtakım sıkıntılar, problemler varsa bütün bunları geride bırakabilirsiniz. Aynı zamanda sosyalliğiniz tavan yapacak. Meraklı ve iletişimci yanınızla bulunduğunuz çevrelerde insanların sevgisini ve beğenisini kazanacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 

 • Perşembe günü iş hayatınızda sinirli ve gayretli yapınızla hareket edeceksiniz. Duyacağınız bazı konuşmalar yüzünden sinirinizi yakın çevrenizden çıkarabilirsiniz. Anne ve babanızın arasındaki birtakım olaylara karşı vereceğiniz tepkiler fazla olabilir. İğnelemekten, insanlara laf sokmaktan gerek iş hayatınızda gerek özel hayatınızda kaçınmalısınız. 

 • Haftasonu yabancılarla yapılacak işler, dış ortama bağlı gelecek planları anlamında arkadaşlarınızla güzel organizasyonlar, plan ve projeler içine girebilirsiniz.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu günlük burç yorumları
 • Bu haftanın başında kalabalık ortamlarda ve kariyer hayatınızda; güzel, keyifli ilişkiler sayesinde patronlarınız veya üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Bir anlamda üzerinizde bir şeytan tüyü olacak. Kalabalık yerlerde bir konuşma yapacaksınız, bir aktiviteniz, bir organizasyonunuz varsa gözler sizin üzerinizde olabilir. 

 • Perşembe günü, fikirsel olarak sinirli, agresif olabilir ve gelişen olaylar karşısında hemen tepki verebilirsiniz. Hırsınızı yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarabilirsiniz ve konuşmalarınız iğneleyici, karşı tarafı incitici tarzda olabilir. Bu yüzden bugüne denk gelecek olan toplantılarınızda dilinizin kemiği olsun. 

 • Haftasonu, yeni tanıdığınız insanlarla olan birtakım beyin fırtınası sonucunda parasal çözümleriniz kariyer hayatınıza olumlu yansıyabilir.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu günlük burç yorumları
 • Bu hafta kariyer ve iş oluşumlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda duygusal sorunlarınıza yakın arkadaşlarınızdan veya iş yerinizde sizi seven bir insandan çözüm bulabilirsiniz. 

 • Bu haftabaşı sıkıntı yaşadığınız konularda çok kolaylıkla karşı tarafın gönlünü alabilir ve  durumları çok kolay toparlayabilirsiniz. Bir seyahat veya eğitim fırsatı sizi çok mutlu edebilir. Uzakta bulunan akrabalarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir konuyu öğrenmek için de uygun haftalardan birindesiniz. 

 • Haftasonuna doğru parasal konularda anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları ya da bu konularda tepkinizi ortaya koyma gibi durumlar ön plana çıkabilir. 

 • Haftasonu özel hayatınızda ya da ortaklı iş yaptığınız konularda partneriniz sizi iş ilişkileriniz anlamında destekleyecek. Yine seyahat veya  tatildeyseniz özel hayatınızda sevdiğiniz insanla esnek ve keyifli ilişkiler içindesiniz.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (24 Ekim-21 Kasım)

Akrep burcu günlük burç yorumları
 • Haftanız dış olaylarla başlıyor. Değişik yerlerde ve farklı insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Kreatif işlerinizde kendinizi ön plana çıkarmak kolay görünüyor.

 • Bu haftabaşı  parayla ilgili konularda insanlardan yardım görebilirsiniz. Giriştiğiniz işlerinizde  ilişki içinde olduğunuz insanlardan “Hayır” cevabını almayacaksınız. 

 • Hafta ilerlerken sevdiğiniz insana karşı biraz sinirli, agresif, tavırlar sergileyebilirsiniz. İki taraf arasında fikir çekişmeleri ön plana çıkabilir. Özellikle hayat girişimlerinizden sevdiğiniz insana bahsettiğinizde, ondan gereken desteği görememeniz moralinizi çabuk yıkabilir. Aynı şekilde siz de ona karşı sabırlı ve anlayışlı olamayabilirsiniz. Bu etkiye karşı dikkatli olun. 

 • Haftasonu iş hayatınızda beklediğiniz fırsatların karşınıza gelmesiyle beraber parasal yönden de güzel gelişmeler içine giriyorsunuz. İş hayatınızda yapılması gerekenler konusunda esnek ve rahat ilerleyeceksiniz.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (22 Kasım-21 Aralık)

Yay burcu günlük burç yorumları
 • Haftaya banka işleriniz, alacak verecek konularınızla başlayacaksınız. Ortaklaşa parasal konular bu hafta hayatınızda daha ön sıralarda yer alabilir. Ortaklaşa işlerinizde güzel adımlar ve ilişki kararları devrede olabilir.

 • Taşınmayla ilgili bir konu düşünüyorsanız bu hafta şansınızı iyi bir şekilde değerlendirin. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi konuşabilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir ve birbirinizden özür dileyebilirsiniz. 

 • Perşembe günü iş hayatınızda belki de birkaç zamandır yaşadığınız sıkıntılar karşısında beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Sert söylemler, içinizde biriktirdiklerinizin bir anlamda dışarıya çıkması karşıdaki insanlarla olan bağlantınızı zorlayabilir. 

 • Haftasonu esnek ve farklı bakış açınızla daha rahat ve keyifli geçebilir.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak burcu günlük burç yorumları
 • Bu haftabaşı  beraber çalıştığınız insanlarla çalışma ortamınızdaki sıkıntı ve problemleri toparlayabilir, karşı taraftan af dileyebilir ya da bir şekilde karşı tarafın sizden özür dilediğini görebilirsiniz.. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı olacaksınız. 

 • Perşembe günü, sosyal ortamlarda duyacağınız birtakım sözler ya da göreceğiniz birtakım davranışlar, çok çabuk tepki vermenize ve laf sokmanıza sebebiyet verebilir. Sert söylemlerden kaçının. Hem özel hayatınızda hem sosyal çevreyle ilgili işlerinizde birazcık daha kendinizi kontrol etmelisiniz. 

 • Haftasonu  evinizle ilgili yapılması gereken konu ve olaylara daha fazla odaklanacaksınız ve bunları farklı, keyifli bir şekilde yapmaktan da geri durmayacaksınız.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (20 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu günlük burç yorumları
 • Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla aranızı güzelleştirmek, bağlantılarınızı kuvvetlendirmek, belki de bulunacağınız ortamlarda aynı şeylerden zevk almak gibi etkileriniz yüksek olacak.. Aranızdaki sıkıntı ve sorunları gidermek için uygun bir zaman dilimindesiniz. 

 • İlerleyen günlerde aile hayatınızda zaman zaman fikir anlaşmazlıkları devreye girebilir. Aynı zamanda bazı sert söylemleriniz aile içinde; anne-babanızla, aile büyüklerinizle aranızdaki sorunları tetikleyebilir. Onlara karşı biraz daha anlayışlı olmalı, bazı laflarınızla onları iğnelememeli ve hicivsel olarak laf sokmamaya özen göstermelisiniz.

 •  Haftasonu yakın çevrenizle yapacağınız planlar sizi destekleyecek. Bir yandan aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa tatil programları, aktiviteler, yolculuklar devreye girebilir ya da iletişim halinde olacağınız insanlarla keyifli ve bir o kadar yaratıcı zamanlar geçirebilirsiniz.

31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021 BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (19 Şubat-20 Mart)

Balık burcu günlük burç yorumları
 • Haftaya aşk hayatınızın konularıyla başlayacaksınız. Eğlenceli yönlerinizle bu Pazartesi sevdikleriniz veya varsa çocuğunuzla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 
 • Bu hafta, ailenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek, yaşadıklarınız sonucunda sıkıntı yaşadığınız kişilerle temas halinde olmak, sevginizi onlara dile getirmek için uygun bir dönem. Yine sıkıntı yaşadığınız birtakım işlerinizi düzeltme şansınız olacak.
 • Dekorasyon, boya, badana, tadilat işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bu işlere kalkışacaksınız bu haftabaşı başlamanız en  doğrusu olabilir. 
 • Perşembe günü iletişimsel olarak kafanız biraz sinirli çalışabilir. Her şeyin üzerinize geldiğini düşünebilirsiniz. Özellikle seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işlerinizdeki girişimlerinizdeki birtakım olaylar, sizin hayata olumsuz, agresif, sert bakmanıza neden olabilir.
 • Uzaktaki akrabalarınızla bir konuşma yapacaksanız bugüne denk getirmeyin çünkü içinizde olanları çok fazla tutamayacağınız görülüyor.

30 May 2021 - 13:16 - Astroloji

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 165.825 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.
Anket A Milli Takıma Hakkınızı Helal Ediyor Musunuz?