31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

31 Mayıs 2021 Pazartesi günü için aşk, sağlık, para konularında sizleri nelerin beklediğini görmeden güne başlamayın. 31 Mayıs için koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

Bu haftaya ait burç yorumunuzu incelemek için 31 Mayıs-6 Haziran haftalık burç yorumu sayfamıza göz atabilirsiniz.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Derinden fışkıran hayallere ve ilhamlara çok dikkat edin. Bugünkü gezegenlerin durumu size güçlü yaratıcı içgörüler ve fantezi için bir özlem sağlarken aynı zamanda enerji seviyelerini düşürebilir.
 • Bugün gözden geçirme, yeniden çalışma ve fikirlerinizi merkeze almak için yalnız zaman geçirme günü. Zihinsel olarak en net zaman değil, bu yüzden şimdi yeniden düzenlemek en iyisidir. Aksiyon gezegeni Mars, Yengeç burcundan rahatsızdır ve Balık burcunda Neptün ile olumlu bir yön oluşturur. Üstüne üstlük, İkizler burcunda geri giden Merkür, iletişimle ilgili üçüncü evinizde. Birlikte, bu enerjiler biraz karışıklık ve netlik eksikliği getiriyor. Bunu eski sözleşmelerin, projelerin üzerinden geçmek veya ayrıntılara bakmak ve işlerin nasıl iyileştirilebileceğini görmek için bir zaman olarak kullanın. Bunu, yeni bir şey başlatmak yerine çalışmanızın seviyesini yükseltmek için bir zaman olarak kullanın.
 • Bugünün Kova burcundaki ayına ek olarak, kızgın gezegen hükümdarınız ve büyüleyici Neptün arasındaki uyumlu üçgen açı, cinsel içgüdülerinizden erotik fantezilerinize kadar her şeyi harekete geçirecek. Bu, karşı konulması neredeyse imkansız olan etkili bir sinerji ortaya çıkarıyor. O özel birine aşık olmak? Dürtüsel Mars, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, ailenizi ve iç temellerinizi aydınlatırken, rüya gibi Neptün'ün on ikinci kapanış eviniz, gizli gündemleriniz ve teslimiyetiniz arasında geçişinin ortasında, sonunda söylenmemiş arzularınızı kucaklamaya karar verebilirsiniz. Bu, özellikle iletişim sektörünüzde güneş ve Kuzey Düğümü arasındaki bugünkü kavuşum için geçerlidir. Şimdi konuş ya da sonsuza kadar sus, Koç.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Boğa olarak, ince ayarlı içgüdülerle donatılmış olarak geliyorsunuz. Aydınlatıcı güneş kaderin Kuzey Düğümü ile birleştiğinden, bugün onları yüksek sesle ve net bir şekilde dinlediğinizden emin olun. Bu yön, finansal konular ve aile bağlantıları hakkında aydınlatıcı açıklamalar sunar. Başka bir yerde, gözalıcı Mars'ın rüya gibi Neptün ile tatlı uyumu, ağınızın dikkatini çekebilecek manyetik bir karizma sağlar.
 • Bu sadece başlangıç, Boğa. Cilveli gezegensel hükümdarınız Venüs, rahatlık arayan ikinci değer sistemleri evinizi aydınlatmaya devam ediyor, sizi gücünüze adım atmanız ve bu süreçte kendi değerinize sahip çıkmanız için cesaretlendiriyor. Unutmayın, güneş, doğum haritanızın bu alanı aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek ve istikrar arzunuzdan eşsiz varlıklarınıza kadar her şeyi vurgulayacaktır. Sonuç olarak, gerçek anlaşmadan daha azına razı olmak üzere değilsiniz. Bu arada, bugünün tatlı Mars-Neptün üçlüsü iletişim sektörünüzü ve özgürlüğü seven on birinci toplum evinizi harekete geçirecek. Bu nedenle, diğer ufukları keşfetmekten çekinmeyin.
 • Sevgili Boğa, şu anda para veya iş bütçeniz konusundaki kafa karışıklığının farkında olun. Yanlış adımlar veya yanlış hesaplamalar meydana gelebilir, bu nedenle bunlardan kaçınmak için ayrıntılara dikkat edin. İletişim gezegeni Merkür, İkizler burcunda. Ama kazanılan gelirin ikinci evinde geri gidiyor. Ayrıca Balık'taki Neptün'e zayıf bir görünüm kazandırıyor. Bu, çevrimiçi bankacılık veya dijital ödemeler söz konusu olduğunda sis yaratıyor. Projenizin bütçesini iki kez kontrol edin ve gerektiğinde hesapların güvenliğini sağladığınızdan emin olun.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler Burcu günlük burç yorumları
 • Önümüzdeki günler, gerçeklik algınızı alt üst edecek, İkizler. Ortaya çıkan mesajları dinleyin, ancak tamamen denize açılmaktan kaçının. Güneşin kaderin Kuzey Düğümüyle bugün birleşmesi, kimlik ve bağımsızlık duygunuz hakkında aydınlatıcı bilgiler getiriyor. Başka bir yerde, motive olmuş Mars, vizyon sahibi Neptün ile hizalanır ve eterden ilham almanıza ve onu ileri kariyer hareketine uygulamanıza yardımcı olur.
 • İletişim kurman gereken bir şey var, ya da en azından içinden çık, İkizler. Gerçek duygularınızı ifade etmekten sizi alıkoyan nedir? Unutmayın, güneş üçüncü iletişim evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrenizi yönetiyor ve bugün burcunuzda Kuzey Düğüm ile güçlerini birleştirecek. Bu sadece düşünce sürecinizin temeline ışık tutmakla kalmayacak, aynı zamanda iletmeye çalıştığınız mesaja netlik kazandıracaktır. Ve bunun yeteneklerinizden yararlanmakla veya kariyerinizde bir terfi için çalışmakla pekala ilgisi olsa da, sezgilerinizi takip etmek sizin lehinize çalışacaktır.
 • İkizler, yaşam yolunuzda ve nasıl bir gelir elde ettiğinizde bir değişim bugün gelişiyor. Bu, geçmiş bir durum veya profesyonel bir iletişim yoluyla olabilir. Yengeç burcundaki aksiyon gezegeni Mars, kazanılan ikinci evinize odaklanır ve kariyerinizin onuncu evinde Balık'ta Neptün ile uyumlu bir üçgen oluşturur. Bu, değerinize uygun bir kariyer seçimi yapmanız için sizi güçlendiriyor. Ani kararlardan kaçının ve şu anda kararlarla ince yazıları okuduğunuzdan emin olun. Gezegensel yöneticiniz Merkür de geri harekette ve netlik eksikliğini beraberinde getiriyor.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu günlük burç yorumları
 • Bugün kendini ifade etmenle insanları büyüleme gücüne sahipsin, Yengeç. Kendi kendini motive eden Mars, vizyon sahibi Neptün ile destekleyici bir bağlantı oluşturarak hayallerinizi eyleme geçirmenize ve insanları amacınıza çekmenize yardımcı olur. Başka bir yerde, güneş kaderin Kuzey Düğümüyle birleşirken, sahne arkasında aydınlatıcı içgörüler ortaya çıkıyor. Bu eşleştirme, kendinize olan güveniniz ve iletişim tarzınız etrafında kendi kendini sabote eden davranışlar hakkında ifşaatlar getiriyor.
 • Önümüzdeki birkaç gün içinde başınıza geleceklere çok dikkat edin, Yengeç. İlk olarak, güneş, bilinçsiz onikinci kapanış eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve bugünün perde arkasındaki her şey aracılığıyla Kuzey Düğüm ile güçlerini birleştirecek ve önemli karmik kalıplardan bilinçli zihninizden gizlenmiş bilgilere kadar her şeyi vurgulayacaktır. Ancak daha da önemlisi, burcunuzdaki Mars ile macera dolu geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün arasındaki büyüleyici üçgen açı, özellikle sezgilerinize güveniyorsanız, sizi bir dilek gerçekleştirmeye doğru fırlatır. Yakalayış? Aşk hayatınızda çok beklenen bir inanç sıçraması yapmanız gerekebilir.
 • Yengeç, bu yaratıcılığınız için inanılmaz bir zaman, işte sizin için bir artı. Yeni bir platform veya proje, fikirlerinizi daha geniş bir şekilde daha fazla potansiyel müşteriye gerçekten sergileme fırsatı verebilir. Yengeç burcundaki Aktif Mars, benliğinizin ilk evindedir ve yüksek öğrenimin dokuzuncu evinde Balık burcundaki yaratıcı Neptün ile üçgen bağlantı kuruyor. Kolektifi sunacak çok bilginiz var ve işinizi şu anda bunu yapmak için bir araç olarak kullanabilirsiniz.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bugünkü hedeflerinizin gidişatıyla ilgili önemli ifşalar kendilerini belli ediyor Leo. Yöneticiniz, aydınlatıcı güneş, kaderin Kuzey Düğümü ile birleşirken, sezginizi çevirin ve kimliğiniz, topluluk duygunuz ve uzun vadeli özlemleriniz etrafında ortaya çıkan mesajları dinleyin. Başka bir yerde, motive olmuş Mars'ın rüya gibi Neptün ile bağlantısı vardır ve duygusal olarak iyileşme adımları atmanıza yardımcı olur.
 • Siz ve / veya sevgiliniz ilişkinizde şeffaflıktan yoksunsanız, bu süre zarfında önemli bir gerçek ortaya çıkabilir, Leo. Bu özellikle, onbirinci çağrışımlar eviniz, bireysel özgürlük ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla görkemli gezegensel yöneticiniz, güneş ve Kuzey Düğümü arasındaki günümüzün önemli birleşimi için geçerlidir. Bekar veya alın, sosyal statünüzden gelecek vizyonlarınıza kadar her şey bugün gözden geçirilebilir ve mevcut durumunuzla uyumlu olup olmadığını anlamak size kalmış. Anahtar, özellikle ilerlemeyi düşünüyorsanız, gerekli sınırları belirlemektir.
 • Sevgili Leo, geçmişten bir patlama gelebilir ve bu zamanda uzun vadeli vizyonunuz ve hedeflerinizde size yardımcı olabilir. Olasılıklara açık olun! Bunun nedeni, İkizler güneşinin ve Kuzey Düğümünün on birinci evinizde yakın bir bağlantı kurmasıdır. Bu, geçmiş kişilerle bağlantı kurmak ve yeniden bağlantı kurmanın yollarını ayarlamak için mükemmel bir zamandır. Şu anda işyerinde olumlu sıçramalar ve sınırlar yapılabilir. Dönüştürücü iletişim, profesyonel olarak ilerlemenize yardımcı olabilecek bir sosyal ağ veya e-posta yoluyla gelebilir.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu günlük burç yorumları
 • Yeni çağrınızı hayata geçirmek için ihtiyacınız olan tüm desteğe sahipsiniz, Başak. Enerjik Mars, bugün rüya gibi Neptün ile uyumlu bir bağlantıya kilitleniyor ve topluluğunuzla ve sosyal ağınızla ilham verici, cesaret verici bir şekilde etkileşim kurmanıza yardımcı oluyor. Başka bir yerde, aydınlatıcı güneş, kaderin Kuzey Düğümü ile birleşir. Bu toplantı, kendi kendini sabote eden cihazlarınızın ileriye doğru hareketinize tam olarak nasıl engel olduğunu gösterir.
 • Her şey başarısız olduğunda, ihtiyacınız olan destek için ruh kabilenize yaslanın, Başak. Bugünün boğucu sekizinci yakınlık evinizin yöneticisi Mars ile taahhütlü yedinci eviniz, uzlaşma ve diğer önemli kişiler aracılığıyla rüya gibi Neptün arasındaki tatlı üçgen, sizi gizliden gizliye özlediğiniz birliğe doğru harekete geçmeye teşvik ediyor. Yakalayış? Tüm "gerçeklere" sahip olmayabilirsiniz, ancak aynı şekilde, sezginiz kelimelerden daha yüksek sesle konuşacaktır. Gezegensel yöneticiniz Merkür de geri harekettedir - bu nedenle, bunu eldeki durumu gözlemlemek, analiz etmek ve düşünmek için ipucunuz olarak düşünün.
 • Bugün kariyer değişiklikleri olabilir Başak. Potansiyel bir işverenden haber veya haber bekliyor olabilirsiniz ve şimdi kozmos size hareket sağlıyor. Sabır bu zamanda anahtardır. Bu ileriye doğru ivme, İkizler güneşinin kariyerinizin onuncu evindeki karmik Kuzey Düğümü ile kavuşum oluşturmasından kaynaklanmaktadır. Bu aynı zamanda Kova burcunda olan ve altıncı iş evinizde geri giden uzun ömür gezegeni Satürn'e de pozitif enerji gönderiyor. Belki de bu yeni fırsat size arzu ettiğiniz liderlik rolünü verebilir?

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu günlük burç yorumları
 • İleriye giden yol bugün ortaya çıkmaya başlıyor, Terazi. Hayatınız için inşa ettiğiniz büyük resim vizyonu etrafında görünen mesajlara çok dikkat edin. Vahiy getiren güneş, bugün kaderin Kuzey Düğümü ile birleşerek eğitim konuları, seyahat planları ve hayata dair değişen inançlar hakkında yeni içgörülere ışık tutuyor. Başka bir yerde, Mars’ın vizyon sahibi Neptune ile yapılan buluşması, ilhamın kariyer cephesindeki eylemle kolayca birleşmesine olanak tanır.
 • Ay, bugün sevginin, tutkunun ve romantizmin zevk arayan beşinci evine dokunacak ve sizi duygusal olarak duygularınız ve şefkat arzularınız etrafında dönen temalara bağlayacak. Midenizdeki kelebekler hayal gücünüzün ürünü değil Terazi. Luna'nın macera, genişleme ve bilinmeyen topraklardan oluşan dokuzuncu eviniz aracılığıyla geri giden Merkür ile de uyum içinde olacağını unutmayın; bu nedenle, belirli bir aşk ilgisinin potansiyelini yeniden gözden geçiriyor olabilirsiniz. Bu, özellikle sizden uzakta olan veya belki de benzer inanç sistemlerini paylaşmayan birine aşık olanlarınız için geçerlidir.
 • Terazi, topluluk önünde konuşma çalışma programınıza dahil edilebilir. Paylaşacak çok bilgeliğiniz olsa da, sinir bozucu da olabilir. Sesinizi geliştirmek ve güçlendirmek için mükemmel bir zaman. Eklemli İkizler güneşi dokuzuncu bilgelik evinizde ve kuzey düğümü ile aktive edici bir bağlantı oluşturuyor. Birlikte, bu enerji sesinizi olumlu bir şekilde güçlendiriyor. Bunu değişim ve dönüşüm yoluyla büyümek için bir zaman olarak kullanın.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (24 Ekim-21 Kasım)

Akrep burcu günlük burç yorumları
 • Bir Akrep olarak, kızıl gezegen Mars'ın hızlı ve keskin hareketleri size rehberlik ediyor. Bugünün gökyüzü, Mars'ı yaratıcı Neptün ile eterik bir hizaya kilitlenmiş buluyor. Bu eşleştirme, son derece yaratıcı ve güçlü bir şekilde yaratıcıdır ve ilham alarak kolaylıkla hareket etmenize olanak tanır. Başka bir yerde, aydınlatıcı güneş, kaderin Kuzey Düğümüyle birleşir. Bu eşleştirme, yakın ilişkilerinizdeki kritik dinamiklere parlak bir ışık tutuyor.
 • Sırada nereye, Akrep? Güneş, hayırlı sekizinci seks eviniz, samimi birliktelikler, enerjik değişimler ve paylaşılan kaynaklar aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek, ruh bağlantılarınızın temelinden, gerçekleşmesi gereken değişimlere kadar her şeyi er ya da geç olacak şekilde vurgulayacak. Geleneksel yöneticiniz Mars'ın şanslı dokuzuncu genişleme evinizi ısıtmaya devam ettiğini unutmayın. Ve aynı zamanda, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla anlaşılması güç Neptün'ü üçgen açı yapacak. Bazılarınız sizden uzakta olan birine aşık oluyorsunuz ve rekoru kırmanın zamanı geldi. Ya şimdi ya da asla.
 • Akrep, uzun vadeli bir iş sözleşmesi gözden geçirilebilir veya paranıza odaklanabilir. Belki geçmişte kendinizi küçümsediniz ve şimdi kişisel gücünüzü geri almanın zamanı geldi. Kendi değerimizin, işimizden kazandığımız parayla uyumlu olması evrensel bir yasadır. Kendinizi iyi düşünmenin ve bunu VIP'lere, müşterilere veya yatırımcılara iletmenin zamanı geldi. Şu anda daha yüksek bir oran ve uzun vadeli bir anlaşmanın revizyonu için yeniden pazarlık yapabilirsiniz.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Kasım-21 Aralık)

Yay burcu günlük burç yorumları
 • Bugün ilişki cephesinde ortaya çıkan hikayelere kulak verin, Yay. Güneş, kaderin Kuzey Düğümü ile birleştiği günü geçirerek mevcut ortaklık hikayenize ifşalar veya içgörüler getirir. Bu içgörülerin bağlılık konusundaki uzun süredir devam eden inançlarınızı etkilemesi muhtemeldir. Başka bir yerde, ileri hareket Mars, duygusal Neptün ile hizalanır ve eski aile yaralarını iyileştirmede ilerleme kaydetmenize yardımcı olur.
 • Gerçek seni özgür kılacak, Yay. Güneş bugün Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecek ve bu karmik kavuşum, anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizi aydınlatacak ve bu bağlantının karşılıklı kimyasından gerçekleşmesi gereken konuşmalara kadar her şeyi vurgulayacaktır. Unutmayın, Mars romantik beşinci tutku evinizi yönetiyor ve sekizinci yakınlık evinizden geçerken Neptün ile üçgen açı yapacak. Sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tam olarak birleşmenizi engelleyen nedir? Her zaman olduğu gibi, belirlenmesi gereken sınırlar var, ancak ödülünüzü almanın zamanı geldi.
 • Sevgili Yay, sizin için ayrılmaz bir çalışma ilişkisi içinde hareket olabilir. Belki sözleşmeye dayalı yeniden müzakereler veya işbirliği için yeni şartlar hakkında tartışmalar. Bu aynı zamanda görüşlerinizi ve bakış açılarınızı başkaları üzerinde çok yoğun bir şekilde zorlama ihtiyacını da beraberinde getirebilir. Neye ihtiyacınız olduğunu belirtin, ancak başkalarının da kendi gerçeklerini konuşmasına izin verin. Bu zamanda aşırı dogmatik olma eğilimi ortaya çıkabilir. Gerilim yaratabileceğinden, buna dikkat edin.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak burcu günlük burç yorumları
 • İşinizle anlamlı bir şekilde yeniden bağlantı kurmaya çalışma sürecinde derinlerdesiniz, Oğlak. Aydınlatıcı güneş kaderin kuzey düğümü ile birleşirken, bugünün kozmik manzarasının sizi bir sonraki adıma yönlendirmesine izin verin. Bu yılda bir kez yapılan eşleştirme, iş cephesinde içgörüler ve kader olayları sunar. Başka bir yerde, motive olmuş Mars, tatlı konuşan Neptün ile aynı hizadadır ve sizi dinleyen herkesi cezbetmenizi kolaylaştırır.
 • Sezginizi kabul etmeyi reddediyorsanız, artıları ve eksileri tartarak kendinize bir iyilik yapın, Oğlak. Güneş, şüpheli sekizinci yakınlık evinizi yönetir ve bugün sorumlu altıncı sağlık eviniz, durum tespiti ve hizmet eylemleri aracılığıyla Kuzey Düğümü ile güçlerini birleştirecektir. Bu, romantik bir yatırımın ayrıntılarından en pratik çalışma şekline kadar her şeyi vurgulayacaktır. Unutmayın, Mars taahhüt ettiğiniz yedinci evinizi ısıtıyor, uzlaşıyor ve önemli olan diğerleriyle, duygusal enerjinizin çoğunu bir ilişkiye yatırıyorsunuz… bu nedenle, enerjinizi geri almanın zamanı gelmiş olabilir.
 • Önünüzde yoğun bir gün bekleyin, Oğlak. Programınız son derece yoğunmuş gibi hissedebilirsiniz ve ayrıca biraz şaşırmış hissediyorsunuz. İşinize daha tam olarak gelebilmek için yeniden şarj olmanız için zamana öncelik vermeyi unutmayın. Bu, altıncı iş evinizde geçiş yapan Kuzey Düğümü ile bağlantı oluşturan aktif İkizler güneşinden dolayı gelişiyor. Başkalarının da şu anda size yardım etmesine izin verin. İhtiyaç duyulan şeyi başarmak için ekibinize büyük ölçüde güvenmeniz gerekebilir.

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (20 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu günlük burç yorumları
 • Kendini yeterince dinliyor musun Kova? Pazartesi günü gökyüzü romantizm, ilişkiler ve yaratıcı kendini ifade etme konusunda kritik açıklamalar getirmeye çalışıyor. Aydınlatıcı güneş, kaderin Kuzey Düğümü ile eşleşir ve olayları yukarıda bahsedilen arenalara getirir. Başka bir yerde, harekete geçiren Mars, ilham alan Neptün ile hizalanır ve eterden ilham almanıza ve onu iş yükünüze uygulamanıza yardımcı olur.
 • Aradığın cevaplar tam karşında, Kova. Güneş, uyum arayan yedinci ev anlaşmalarınızı, uzlaşmanızı, bire bir ilişkilerinizi ve diğer önemli ilişkilerinizi yönetir. Aynı zamanda aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz aracılığıyla bugün Kuzey Düğüm ile güçlerini birleştirecek, bir bağlantıda deneyimlediğiniz neşeden (ya da bunların eksikliğinden), alışverişlerinizden kaynaklanan tutkuya kadar her şeyi vurgulayacaktır. Ay aynı zamanda burcunuzda dolaşacak ve eşzamanlı olarak Merkür retrosunda üçgen açı yapacak ve size o özel kişi hakkında gerçekten ne hissettiğinizi ifade etme fırsatı sunacak. Bırakın kalbin kendisi konuşsun.
 • Yaratıcılığınız söz konusu olduğunda gerçeğinizle daha uyumlu hissediyorsunuz, Su Taşıyıcı. Geçmişten bir grupla birlikte bir proje üzerinde çalışıyor, ilerlemek istediğiniz yöne dair zihinsel netliğinizi yeniden canlandırıyor olabilirsiniz. Kova ayı, İkizler'deki Merkür gerilemesi ve Venüs ile pozitif bir bağlantı kuruyor. Bu, kendini ifade etme ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizi güçlendiriyor. Şu anda gerçeğinize ve geleceğe yönelik fikirlerinize dokunun. Sonuçta burcun en yenilikçi burcusunuz!

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (19 Şubat-20 Mart)

Balık burcu günlük burç yorumları
 • Bugün derinlere bakın, Balık. Güneş, kaderin Kuzey Düğümü ile birleşirken, aşağıdan yukarıya doğru bir ışık parlıyor. Yılda bir kez yapılan bu eşleştirme, yaşam alanınız, aile bağlantılarınız ve kişisel geçmişinizle ilgili kritik içgörüler ve kader olayları getiriyor. Bu içsel ifşaatlar ileriye giden yolu yönlendirir. Başka bir yerde, güdümlü Mars, yaratıcı Neptün ile hizalanır ve yaratıcı kendini ifade etmenle herkesi büyülemene izin verir.
 • Güneş, ev, aile ve duygusal temellerden oluşan dördüncü eviniz aracılığıyla Kuzey Düğüm ile güçlerini birleştirirken, Mars burcunuzdaki rüya gibi Neptün ile bağlantı kuracak ve aşk hayatınıza bir erotizm ve fantezi katmanı ekleyecek. Sadece iyi vakit geçirmek istemiyorsun, Balık. Aksine, aradığınız hem romantik istikrar hem de cinsel kimyadan oluşan tüm paketi tezahür ettirme sürecindesiniz. Ve zaten birleştiyseniz, kıvılcımı yenilemenin ve/veya ateşi sevgilinizle yeniden alevlendirmenin yollarını arıyor olabilirsiniz. Kozmos sizin lehinize çalışıyor.
 • Balık, bugün iş sorumluluklarından kaçmak için bir gün gibi hissedebilir. Tipik olarak, motive olmuş Mars bugün Yengeç burcunda bitkin hissediyor ve Balık burcundaki Neptün ile bağlantı kuruyor. Birlikte, bu gezegensel açı, bir izin günü için mükemmel bir zamandır. Her gün işle ilgili olmak zorunda değil! Bu aynı zamanda programınızın kısıtlamalarını kaldırma ve zaman aşımına uğrama zamanı da olabilir. Masanızdan uzakta zaman geçirmek veya günlük işlerinizi yapmak, yenilenmenize, yenilenmenize ve kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olabilir. Motivasyon başka bir gün içindir, sadece olmanıza izin verin!

30 May 2021 - 21:07 - Astroloji

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 2.199 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.