Reklamı Kapat

1 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

1 Haziran 2021 Salı günü için aşk, sağlık, para konularında sizleri nelerin beklediğini görmeden güne başlamayın. 1 Haziran için koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

Bu haftaya ait burç yorumunuzu incelemek için 31 Mayıs-6 Haziran haftalık burç yorumu sayfamıza göz atabilirsiniz.

1 HAZİRAN 2021 SALI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Salı günü gökyüzü hoş bir şekilde huzurlu. Faydalarını elde etmek için sadece yalnızlık ve huzuru hedeflemeniz gerekir. Bugün toplumdan, iş yükünüzden ve vergi sosyal durumlarından uzaklaşmanıza izin verin. Ay, sizi dinlenmeye ve gevşemeye teşvik eden son derece hassas balıklara kayar. Luna'nın yüzen Jüpiter ile olan Birliği, büyük hayal kurmanızı ve büyük resim planlarınız hakkında iyimser hissetmenizi sağlar.
 • Enerjinizi geri çekme ya da en azından pillerinizi şarj etmek için geri çekilme ihtiyacını buluyorsunuz. Tabii ki, yalnız ya da yalnız olmanız önemli değil, güneş enerjilendirir ve mercurial üçüncü iletişim evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrenizi canlandırır. Yani, emin olun, şu anda kafanızda çok şey var. Raincheck? Bae ile randevu gecesini yeniden planlamaya karar verirseniz, bugünün rüya gibi ay-Jüpiter birleşimi, introspektif onikinci kapanış evinize, karmanıza ve sahnelerin arkasındaki her şeye değinecek ve sizi tatlı yalnızlığınıza şımartmaya teşvik edecektir. Dinlenmeye yetişmek uzun bir yol kat ediyor.
 • Sevgili Koç, şans senin fikirlerine engel olabilir. Ani ilham veya yaratıcılık dalgası ortaya çıkabilir ve aradığınız strateji haline gelebilir. Balık ayı, gizli onikinci evinizde Jüpiter ile bir bağlantı kuruyor. Bu enerji aynı zamanda kariyer sektörünüzdeki Pluto retrograd ile sinerjiktir. Bugün zihninizin gücüne dokunun. Fikirlerinizi günlüğe kaydetmek veya yazmak için zaman ayırın. Bu, nasıl ilerleyeceğinizi düzenlemenize yardımcı olacaktır.

1 HAZİRAN 2021 SALI BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bugün topluluğunuzdaki insanlara geri dönün. Arkadaş ve ağ arasında aidiyet duygusu ihtiyacın var, ve seni seve seve kabul etmeye hazır değiller. Ay, entelektüel Kova'dan yüzer ve huzurlu balıklara doğru hareket eder, dikkatinizi kariyer meselelerinden uzaklaştırır ve anlamlı sosyal bağlantılara yönlendirir. Luna'nın Jüpiter ile olan Birliği, ruh hallerini parlak ve umutlu tutar.
 • Bu romantik ilişkinin fantezisi, bir bağlantının temelini riske atmaya değer mi? Bugünün ayı, deneysel onbirinci dernek eviniz, genişletilmiş topluluğunuz, bireysel özgürlüğünüz ve dünyaya ait olma duygunuzla dans edecek—sizi arkadaşlık çevreleriniz ve gelecekteki idealleriniz etrafında dönen temalara duygusal olarak bağlayacak... ama dahası var. Luna, boğucu sekizinci samimiyet, cinsel bağlantılar ve enerjik değişim evinizin Göksel hükümdarı olan şanslı Jüpiter ile güçlerini birleştirecek—özellikle kişisel yaşamınızla ilgili olarak size umut, idealizm ve iyimserlik duygusu verecektir. Yine, geri çekilmek gibi hissedebilirsiniz. Ama kalbindeki sevgi taşacak.
 • Bugün hedeflerinize doğru ileriye doğru hareket etmeyi bekleyin. Balık ayı, onbirinci evinizde geniş Jüpiter ile birleşiyor. Bu olumlu ya da bağlantıları bu sefer başka geliyor tatilinde bir fırsat aktive olur. Finansmanınızdaki bir değişim de yıldızlarda ve yeni bir yön bu değişimi hızlandırmaya yardımcı olabilir. Gelecekteki isteklerinizi hayal etmek, düşünmek ve tanımlamak için zaman ayırın. Bu, evrenin sizi bu yöne itmesine yardımcı olabileceği güçlü bir zamandır.

1 HAZİRAN 2021 SALI İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler Burcu günlük burç yorumları
 • Bugünün kozmik manzarası sizi kariyer cephesinde harekete geçirmeye motive ediyor. Ay, bu sabah eterik balıklara kayar ve odağınızı emellerinizin mevcut yörüngesine yönlendirir. Luna'nın iyimser Jüpiter ile olan Birliği, inancınızı sürecinize dahil eder ve büyük ya da eve gitmeniz için size ilham verebilir. Şu anda çok görünür olduğunuz için kişisel projelerden uzaklaşmak ve kendini tanıtmak için ideal bir gün.
 • Çantada olduğunu biliyorsun, o zaman neden kendini ikinci kez tahmin ediyorsun? Güneş, Merkür retrograd ve Venüs burcunuzda dolaşmaya devam ediyor, aurik alanınızdan canlı ruhunuza kadar her şeyi canlandırıyor ve canlandırıyor ve diyelim ki bu süreçte oldukça etkileyici bir izlenim bırakıyorsunuz. Çenenizi kaldırın ve ışığınızı aydınlatın. Unutmayın, ay, konfor arayan ikinci finans, istikrar ve değer sistemlerinizi yönetir ve bugün halka açık onuncu otorite eviniz aracılığıyla ilişki sektörünüzün hükümdarı olan şanslı Jüpiter ile güçlerini birleştirecektir. Kişisel yaşamınızda inisiyatif almaktan korkuyor musunuz? Kontrol altına almak için zamanı geldi.
 • Odak noktanız bugün kariyer. Duygusal Balık ayı, onuncu evinizde şanslı Jüpiter ile kesin bir bağlantı kuruyor. Bu sizin yaşam yolunuzun alanıdır ve bunun gibi güçlü bir geçiş değişim yaratacaktır. Sadece bu değil, burcunuzda yoğunlaşan üç gezegen nedeniyle birçok kişisel değişiklikten geçiyorsunuz. İşinizde bir kavşaktasınız ve evren sizi gerçeğinizi seçmeye itiyor.

1 HAZİRAN 2021 SALI YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu günlük burç yorumları
 • Salı günü gökyüzünün altında bir fantezi dünyasına kayıyorsun. Kendinizi denize bırakın ve ruhunuzun ne için özlem duyduğunu keşfedin. Ay, baş döndürücü Kova'dan ayrılır ve yumuşak balıklara dönüşür ve duygusal denge duygusunu yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Luna'nın gün boyunca tek bağlantısı, büyük resim planlarını işe koymanıza yardımcı olan yüzer Jüpiter ile bir birliktir.
 • Mistik hükümdarınız ay, bugün şanslı Jüpiter ile çarpışacak ve size güven ve netlikle bir durumda ilerlemeniz için bir umut, idealizm ve iyimserlik katmanı verecektir. Ve bekar ya da zaten alınmış olsanız da, büyük olasılıkla geleceğe tutku ve merakla bakıyorsunuz. Bunu söyledikten sonra, en azından şimdilik bir sonraki adımları kendinize saklamaya karar verebilirsiniz. Bununla birlikte, bugünün ay ve Kuzey düğümü arasındaki karesi potansiyel olarak yön duygunuza meydan okuyabilir, bu yüzden sezginizi takip etmeyi unutmayın. Sağlam adımlar atın.
 • Bilginizi genişletmek veya bilgeliğinizi paylaşmak işinizde çok önemlidir. Başkalarına öğretme, paylaşma veya sunma fırsatı, bir mesleki gelişim anı geliştirebilir ve sunabilir. Balık ayı (aynı zamanda gezegen cetveliniz), yüksek bilgelik evinizdeki geniş Jüpiter ile hayırlı bir bağlantı kuruyor. Bu, kozmosun yeteneklerinize inanmanızı ve bunları kolektifle paylaşmanızı istediği bir zamandır. İşiniz seviye atlamanızı gerektiriyor.

1 HAZİRAN 2021 SALI ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bugün kaçmana izin ver. Kapalı kapılar ardında ve halkın gözünde vakit geçirmek istiyorsun. Ay, bu sabah derin duygu balıklarına kayar ve son günlerde ilişki meseleleri etrafında ortaya çıkmaya başlayan hikayeleri yoğunlaştırır. Neyse ki, Ay'ın iyimser Jüpiter ile olan mutlu Birliği, topraklanmadan daha derine inmenize yardımcı olabilecek bir inanç ve memnuniyet duygusu uyandırıyor.
 • Aşk havada ve bunu kemiklerinizde hissedebilirsiniz. Bekar ya da sadık bir ilişki içinde olsanız da, bugünün astro havası size bir ruh eşine daha derin Aşık olma fırsatı sunuyor. Örneğin, sekizinci samimiyet evinizi, enerjik değişimlerinizi, manevi ilişkilerinizi değiştiren aya ek olarak, Romantik beşinci tutku ve zevk evinizin hükümdarı olan şanslı Jüpiter ile çarpışacaktır. Bir sevgiliyle birleşme fırsatı—finansal, zihinsel, ruhsal ve/veya fiziksel olsun-şimdi bir seçenek, ancak bu süreçte teslim olmak size kalmış.
 • Bugün geçmiş bir temastan yeni bir anlaşma veya finansal konuşma gelişebilir. Bu, kariyerinizin nereye gitmesini istediğinize daha fazla rehberlik etmenize yardımcı olabilecek yeni bir fırsat olabilir. Bu, balık burcundaki Jüpiter'in büyüme gezegeni ile aktive edici bir bağlantı oluşturan balık ayı nedeniyle gelişir. Mevcut bir anlaşmayı finansal olarak sizin için daha iyi hale getirmek için daha fazla güvenlik geliştirebilir veya yeniden müzakere edebilir. Kişisel gücünüzü hatırlayın ve değerinizi koruyun.

1 HAZİRAN 2021 SALI BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu günlük burç yorumları
 • Bugün iş yükünüzü fethetme arzunuzu hafifletin. Evren, dikkatinizi en yakın bire bir ilişkinize yönlendirmek için çalışıyor, çünkü ay, balık burcunun karşıt işaretine doğru yüzüyor. Ay'ın büyük kalpli Jüpiter ile olan Birliği, güne olumlu ve umutlu bir ruh hali katıyor. İşbirlikçi çaba gerektiren projelere odaklanmak için ideal bir gün.
 • Güneş, introspektif onikinci kapanış evinizi, gizli gündemlerinizi ve sahnelerin arkasındaki her şeyi yönetir ve şu anda kariyer sektörünüzden geçerek, sahnelerin arkasında profesyonel bir hedefe doğru özenle çalışabileceğinizi gösterir. Her iki durumda da, bu süre zarfında yıldızlarda sizin için aşk potansiyelini inkar etmek yok, bu yüzden açık fikirli olduğunuzdan emin olun. Bu, özellikle bugünün ay-Jüpiter birleşimi, bire bir ilişkilerin ve önemli diğerlerinin kararlı yedinci evini harekete geçirdiğinde geçerlidir. Verilen, Kuzey Düğüm ile Ay'ın Kare güvensizliği tetikleyebilir, ama eğer senin için doğru insan mı, sezgi, Siz bilirsiniz.
 • İş ilişkileri kariyerinizin ayrılmaz bir parçasıdır ve şu anda büyük bir incelemeden geçmektedir. Balık ayı, işbirliği sektörünüzdeki Jüpiter ile olan bağlantısı ile enerjik bir harekete neden oluyor. Uzun vadeli bir ortaklık, gerçek yolunuzla daha uyumlu olacak şekilde değişebilir. Sadece bu değil, aynı zamanda profesyonel sektörünüzde İkizler burcunda yoğunlaşan üç gezegeniniz var. Kararlar alınmalı ve nihayetinde karar verdiğiniz şey sizin ve uzun vadede işiniz için en iyi olan şeydir.

1 HAZİRAN 2021 SALI TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu günlük burç yorumları
 • Salı günkü gökyüzü sizi son derece üretken bir zihniyete itiyor. Ay, rasyonel Kova'dan ayrılır ve vizyoner balıklara kayar, odağınızı iş/yaşam dengenizdeki herhangi bir dengesizliğe yönlendirmenize yardımcı olur. Eğer iş dikkat çekmek için gereken tüm araçlara sahip. Luna'nın ruh halini yükselten Jüpiter ile olan Birliği, enerjiyi hafif ve yetenekli tutarken, aynı zamanda büyük resim vizyonunu görmenize yardımcı olur.
 • Mars, sadık yedinci önemli diğer evinizi ve bire bir ilişkilerinizi yönetir ve dünyadaki iddialı onuncu kariyer, miras ve itibar evinizi ateşleyerek sizi duygusal olarak geleceğe doğru iter. Bununla birlikte, bekar olsanız da olmasanız da, bugünün astro havası sizi bir adım geri atmaya ve sonuçlara atlamadan önce ayrıntılara yakından bakmaya teşvik ediyor. Kendine karşı nazik ol. Ay, altıncı sağlık eviniz, günlük ritüelleriniz ve durum tespiti yoluyla şanslı Jüpiter ile çarpışacak—sizi ezici sorumluluklardan iyileştirecek ve özgürleştirecektir. Belki de bu tatlı ile hooky oynamak için bir fırsattır.
 • Zevk almak ve günlük rutinden kaçmak bugün doğal olarak size gelebilir. İşe koyuldunuz ve evren size enerjik bir şekilde nefes almanız için bir an veriyor. Kanserdeki motivasyonsuz Mars, onuncu kariyer evinizde ve altıncı iş evinizde balık burcundaki Sisli Neptün ile olumlu bir bağlantı kuruyor. Kaçan balık ayı da Jüpiter'in konjonktürüdür ve bu enerjiyi daha da arttırır. Yaratıcılık, zevk ve dinlenme için zaman ayırmak artık size yardımcı olabilir.

1 HAZİRAN 2021 SALI AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (24 Ekim-21 Kasım)

Akrep burcu günlük burç yorumları
 • Bugün üretkenlikten zevk almak için can atıyorsun. İyi zaman geçirmek için ihtiyacımız kucaklamak, oldukça acı angarya kendinize göndererek daha. Hangisine taze bir hayat soluyabileceğinizi görmek için kişisel yaratıcı projelerinize bakın ya da bir sevgiliyle iletişim kurun ve yeniden bağlantı kurun. Luna'nın iyimser Jüpiter ile olan Birliği, günü canlandırılmış, umutlu bir ruh hali ile dolduruyor. Kozmik molanın tadını çıkarın ve sevincinizle yeniden bağlantı kurun.
 • Güneş, boğucu sekizinci samimiyet evinizi, paylaşılan kaynakları ve enerji değişimlerini sallarken, temellere geri dönersiniz. Tam bir vücut ve ruh ile bütünleşmek için sevgilinin akıl ve kalp girmeleri için yeni yollar arıyoruz. Bekar ya da zaten bağlı, cinsel libidonuz ve ışıltılı karizmanız çatıdan geçiyor ve henüz bir şey görmediniz. Bugünün balık ayı, Romantik beşinci sevgi, sevgi, tutku ve zevk evinizle bol Jüpiter ile güçlerini birleştirecek ve kişisel yaşamınıza büyüleyici bir umut ve iyimserlik katmanı getirecektir. Küçük bir rüya hayal edin; özlem duyduğunuz sihir sizinle başlar.
 • Beşinci eviniz, kendini ifade etme ve yaratıcılık işinizi güçlendiriyor. Balık burcundaki ay, balık burcundaki manevi Jüpiter ile bir bağlantı kurar ve sizi sezgilerinizle yeniden bağlantı kurmaya iter. Bir proje, başkalarına hizmet ettiğiniz bir şekilde gelişebilir veya doğal bir yeteneğe dokunabilirsiniz. Bu finansman sayesinde, sekizinci evinizdeki İkizler'deki üç gezegen nedeniyle de tesadüfi fırsatlar ortaya çıkabilir. Belki bir işletme kredisi veya çabalarınıza yatırım?

1 HAZİRAN 2021 SALI YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Kasım-21 Aralık)

Yay burcu günlük burç yorumları
 • Bir ara vermenin vakti geldi. Hafta daha yeni başlamış olsa bile, yavaşlamak ve duygularınızın ifade etmeye çalıştığı şeyleri dinlemek önemlidir. Luna, dikkatinizi yaşam ortamınıza, aile bağlantılarınıza ve köklenme duygusuna yönlendiren son derece hassas balıklara dönüşür. Luna'nın hükümdarınızla olan Birliği, inanç aşılayan Jüpiter, engellenen duygu ve ihtiyaçlara bir katarsis duygusu getirmeye yardımcı olur.
 • Atalarınızdan ne kadar destek aldığınıza şaşıracaksınız. İster romantizmde ister gerçek dünyada olsun, rehberlik ve netlik için onları aramaktan çekinmeyin. Ay, boğucu sekizinci samimiyet evinizi, birleşmeleri, enerji değişimlerini, manevi ilişkileri ve paylaşılan kaynakları yönetir ve bugün şanslı gezegen hükümdarınız Jüpiter ile büyülü bir birliktelikte buluşacaktır. Ev, aile ve duygusal temellerin yerli dördüncü evinin üzerinde gezinirken, özellikle istikrar duygunuzla ilgili olarak, hak ettiğiniz bir umut, idealizm ve iyimserlik dozu ile kutsanmış olursunuz. Aşk hikayeni anlatmanın zamanı geldi.
 • Odak noktanızın çoğu işbirlikleri ve önemli bir iş ilişkisidir. Artık bir ortaklıkta sizinle rezonansa girmeyen şeyleri değiştirmek için motive olabilirsiniz. Belki de çok fazla yaratıcı kontrole sahip değilsiniz ya da gerçeğinizdeymiş gibi hissetmiyorsunuz. Anlaşmaları tadil eden anlaşmalar veya yeni tartışmalar ortaya çıkabilir. Ayrıntılara dikkat etmeyi unutmayın. Bu gezegensel enerji, balık burcundaki puslu Neptün tarafından sorgulanıyor ve netlik eksikliği yaratıyor.

1 HAZİRAN 2021 SALI OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak burcu günlük burç yorumları
 • Salı günü gökyüzünün altında görülecek ve yapılacak çok şey var. Ay bu sabah şiirsel balıklara doğru yüzüyor, sizi yerel çevrenizde hareket bulmaya ve sesinizi anlamlı bir şekilde paylaşmaya itiyor. Metin mesajları, çağrılar ve e—postalar denizinde kaybolabilirsiniz-cevapsız mesajları yakaladığınızda veya kendinizi yenilerine dalmış bulduğunuzda. Luna'nın umutlu Jüpiter ile olan Birliği, günü canlandırılmış, yetenekli bir ruh hali ile doldurur.
 • Doğruyu söyle ve onlara gerçekte ne hissettiğini söyle. Ay, uyum arayışınızdaki yedinci anlaşmalar, taahhütler, müzakereler ve diğer önemli şeyleri yönetir ve bugün mercurial üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile güçlerini birleştirecektir. Ay, İkizler'deki Kuzey düğümü ile çarpışacak, bu yüzden tüm "gerçeklere"sahip olmayabilirsiniz—ve sorun değil. Bugünün astrolojisi, gerçek bir plan üzerinde strateji geliştirip geliştiremeyeceğinize rağmen, sürece güvenmenizi teşvik ediyor. Kalbinizin içindeki pusulayı takip etmek fazlasıyla yeterli olacaktır.
 • Bugün iş yerinde kafa karıştırıcı iletişim bekliyoruz. Diğerleri sizi yanlış anlayabilir veya tam tersi olabilir. Bu aynı zamanda yeni sözleşmeler imzalamak veya bundan kaçınabiliyorsanız anlaşmalar yapmak için harika bir gün değil. Balık ayı bu enerjiyi üçüncü iletişim evinizde genişletiyor. Balık burcundaki Sisli Neptün de hayatınızın bu alanında, altıncı iş evinizde Merkür retrograd ile bir kare oluşturuyor. Sabır, günümüzün enerjisiyle başa çıkmanın anahtarıdır.

1 HAZİRAN 2021 SALI KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (20 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu günlük burç yorumları
 • Evren sizi konfor bölgenizin dışına çıkmaya zorluyor. Ay, vizyoner balıklara kayarken ve iyimser Jüpiter ile birleştiğinde yeteneklerinizi dünyayla yeni bir şekilde paylaşmaya hazırsınız. Bu eşleştirme, günü bir can-do tutumu ile boyar ve büyük resim vizyonunu görmenizi sağlar. Üretken olmak, yeteneklerinizi harekete geçirmek ve sevincinizi takip etmek için ideal bir gün.
 • Sen manyetiksin ve yardım edemezsin ama hayranlarından aldığın ilgiyi şımartamazsın. Bekar ya da zaten bağlı, Güneş İkizler'de olduğunda kişisel yaşamınızda başarılı olmanıza şaşmamalı. Romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizi aydınlatır. Sonuçta, güneş yedinci ilişki evinizi ve bire bir bağlantılarınızı yönetir. Yani, bu enerjinin boşa gitmesine izin vermeyin. Ay aynı zamanda konfor arayan ikinci istikrar ve değer evinizi de aydınlatacak ve bu süreçte şanslı Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Kendinizi hissediyorsunuz ve büyük bir nimet size daha fazla bolluk veriyor.
 • Paranız bir değişim ve büyüme döneminden geçiyor. Bu yeni bir yaratıcı çaba veya iş projesi ile olabilir. Çok fazla zihinsel odaklanma gerektirir ve bir şeyleri gözden geçirmek zaman alabilir. Bu başarı için güçlü bir zamandır, sadece ayrıntılara dikkat etmenizi gerektirir. Bütçenizi yanlış şeylere fazla harcamadığınızdan veya üflemediğinizden emin olun. Geniş Jüpiter'in gücü sizi etkiliyor, bu yüzden dikkatli değilseniz bu da bu zamanın bir tuzağı olabilir.

1 HAZİRAN 2021 SALI BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (19 Şubat-20 Mart)

Balık burcu günlük burç yorumları
 • Bugün her şey seninle ilgili olsun, Balık burcu. Ay, bu sabah burcunuza kayar ve ihtiyaçlarınızla yenilenmiş bir şekilde yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Luna'nın buradaki varlığı, kendini ifade etmenize ve kişisel sağlığınıza ve görünümünüze sevgi dolu dikkatinizi yönlendirmenize yardımcı olur. Ayın egemen gezegeninizle olan Birliği, neşeli Jüpiter, engellenen duyguların kilidini açmanıza ve onları göğsünüzden çıkarmanıza yardımcı olur.
 • Kalbinin kendisi için konuşmasına izin ver, Balık. Bugün bir şekilde hissediyorsun ve bu tesadüf değil. Mars'ın Romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizdeki sıcak yolculuğunun ortasında, doğal olarak cinsel içgüdülerinizi, yaratıcı düşüncelerinizi ve sevgi arzularınızı çevreleyen temalarla meşgulsünüz. Ve burcunuzdaki bugünün ayı sizi duygularınıza yaklaştırmayacak. Romantik doğrulama için gerçeklere güvenmeyin; sezginizin sizi en yüksek gerçeğinize yönlendirmesine izin verin. Jüpiter dokunduğu her şeyi büyütür ve üçüncü gözünüz istisna değildir. Dikkat et.
 • Sevgili balıklar, bu sizin için şanslı bir gün. İş cephesindeki son değişiklikler kişisel programınıza odaklanmanıza izin verdi. Dönüştüğünüz kişiyle daha uyumlu bir şey yapma fırsatı gelişebilir. Bunun nedeni, Ayın gezegen cetveliniz Jüpiter ile Balık burcunda bir bağlantı kurmasıdır. Şanslı Jüpiter evde olduğunda, kalitesini kolayca ifade edebilir. Bu, bu enerjiyi harekete geçiriyor, bu yüzden başkalarını etkilemek ve bugün bütünsel insanlarla tanışmak daha kolay olacak.

31 May 2021 - 18:48 - Astroloji

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 165.825 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.
Anket A Milli Takıma Hakkınızı Helal Ediyor Musunuz?