7 Haziran-13 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları

7 Haziran-13 Haziran 2021 haftası için aşk, sağlık, para konularında sizleri nelerin beklediğini görmeden güne başlamayın. 7 Haziran-13 Haziran haftası koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

Büyütmek için resme tıklayın

Hande Kazanova 7 Haziran-13 Haziran 2021 haftalık burç yorumları

Hande Kazanova 7 Haziran-13 Haziran 2021 haftalık burç yorumları

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Ana vurgu hala ayak işleri, iletişim, kısa yolculuklar ve evrak işlerinde yatıyor, Koç. Meraklı ol, soru sor. 22 Haziran'dan sonrasına kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın. (Bu iki kategoriden birine uyuyorsa, bir peyzaj projesi ödüllendirilecektir.)
 • (Belki) bir şekilde - tatlı ya da başka türlü - ev içi bir karmaşaya karışmış durumdasınız. Eğer öyleyse, "tatlı" şimdi Haziran'a kadar kazanacak - belki de çoktan kazandı. Sosyal şans sizi bir süreliğine terk etti ama yönetimde, depolamada, kurumsalda, yöneticide parlayacaksınız.
 • Endişelenmeyin: Romantik veya bire bir hayatınız, bu Cuma'dan Temmuz'a kadar motorlarını çalıştırmaya başlıyor. Yakın zamanda hayatınızda yeniden ortaya çıkmış olabilecek bir arkadaş, önümüzdeki haftalarda daha fazla bir şeye dönüşebilir. Her durumda, kalbiniz sıkılmayacak.
 • Öde ve topla. Önemli bir şey satın almayın. Pazar günü arkadaş canlısıdır, ancak daha derin (daha sonra?) bir reddetmeyi gizler. Pazartesi şafağı patronlarla, VIP'lerle ve genellikle her şeyle iletişime yardımcı olur. Aylık işlere, gezilere vb. vurgu, Salı'yı ikiye katlar. öğleden sonra Perşembe. gece yarısı. İyi bir aralık, iyi bir başarı, ancak bir fikir ayrılığına dikkat edin Salı. öğleden sonra ya da biraz aldatma Perşembe.
 • Cuma/Cumartesi evde ol. Bekarsanız, Cuma günü başlayan yoğun romantik döngü sırasında dik durmanıza yardımcı olacak ailenin gücüne ihtiyacınız vardır. Açık olmak gerekmez. Sadece, diyelim ki, birlikte akşam yemeği yiyin. Biri seni gizlice övüyor.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Para peşinde koş. Öde ve topla, müşterilerle sosyal ol vb. Merakınız garaj satışları veya benzeri şeylerle giderilebilir. Eski bir “saman kavgası” partneri görünebilir; asla aşk değildi ve asla olmayacak, ama mutlu bir gün ya da hafta uzaktayken… eğer gevşeksen, neden olmasın? Bir otobüse, uçağa veya telefona atlamak için hızlı konuşuyorsunuz: Gizli yerlere gidecekseniz geri dönmeniz gerekiyor.
 • 22 Haziran'dan sonrasına kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Umut, Temmuz ayına kadar ufkunuzda parlıyor; ve sosyal hayatınız genişleme hakkında fısıldıyor - ama bu sadece bir parıltı, bir vaat. Gelecek yıl Ocak-Mayıs ayına kadar bu söz büyük ölçüde yerine getirilecek. Şimdilik, sözün tadını çıkarın.
 • SSalı öğlene kadar enerjik, karizmatik, kendinden emin olacaksın! Pazar günü keyifli olsa da, eylemleri pek fazla gelmeyecek - gerçek ilerleme Pzt'de başlıyor. Bu ayın ana odak noktası - para, mal varlığı, gündelik seks ve ezbere öğrenme - Salı öğlen iki katına çıktı. Perşembe gece yarısına kadar. İyi bir aralık - ilerleyin.
 • Ayak işleri, mektuplar, evrak işleri ve seyahat dolduracak Cum/Cumartesi günlrini. — üretken, sevecen iki gün. Ancak Cuma günü, evle ilgili 7 haftalık olası sürtüşme başlar. Ev arkadaşlarına karşı nazik ol!

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler Burcu günlük burç yorumları
 • Cuma, 7 haftalık yoğun aktivite, seyahat, iletişim ve her yerde belgeler, belgeler, kanıtlar, biletler ile başlar - sizi çevreleyen bir karışıklık, gecikme ve hatalar sisi olarak, harekete geçmek için çok acele etmeyin.
 • 22 Haziran'dan önce yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın. Eski bir alev sizi çağırıyor, ancak yalnızca kalıcı yakınlık fikriyle oynuyor olabilir. Mutlu, iyimser kalın.
 • Bu ay zodyakın en çekici üyesi sensin; bu belli olacak. İyi talih/iyilik patinası bu ay ve sonraki kariyer alanınızı buğulandırabilir, ancak çok fazla gelmeyebilir. Fikirlerinizi saklayın, çünkü bu kariyer bölgesi, '22'nin ilk yarısında iyi şanslar ve fırsatlarla patlayacak. Haziran sonuna kadar para/gelir resminiz parlıyor.
 • Pazar - mümkünse Pazartesi de uyuyun. Her iki gün de dinlenme, yalnızlık, manevi yolculuklar, hayırseverlik, tavsiye, yönetimle gizli görüşmeler, hükümet içindir. veya kurumlar. Aşkı denemeyin, esp. Güneş. Hem gün hem de Salı yorgun olacaksınız. (ilk yarı) da - ama Pazartesi/Salı'nın şansı iyi, o yüzden biraz hamle yap.
 • Enerjiniz ve karizmanız hafta ortası başında zirveye çıkıyor - lider olun, yol gösterin, görün ve görünün. Salı bir fikir farklılığına (veya seyahat, medya veya aşkta beklenmedik bir şans darbesi) sahip olabilir. Çar stabil. Perşembe, hepsi bir araya geliyor - yoksa öyle mi? Kuşku çıkabilir. Parayı kovalayın, ödeyin ve Cuma/Cts. - her şey yolunda ve eylemleriniz bir şekilde kariyer beklentilerinizi artırıyor.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu günlük burç yorumları
 • İki hafta daha dinlenme ve iyileşme görünüyor. (Enerjiniz artacak, ancak enerjiniz düşük olacak - eğer yapabilirseniz, aşk, araştırma veya maneviyatın vahşi kazlarını kovalamak yerine kariyer ve benzeri hırslara odaklanın.) Unutmayın, yeni, önemli ilişkilere başlamayın. veya projeler (veya satın almalar) 22 Haziran'dan itibaren geç güne kadar. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Eski bir "geri çekilme" (spa, en sevilen ağaçlıklı dere, balıkçı teknesi, vb.) çekicidir ve bir süre için iyi bir fikir olacaktır. Büyük fikirlerin, genişleyen bir anlayışın ipucu, Temmuz sonuna kadar ilginizi çekiyor. Buradaki gerçek “çiçeklenme” Ocak-Mayıs 22 arasında gerçekleşecek. Bu arada, şimdi 22 Haziran'a kadar eski bir yük veya ihmal edilen bir yükümlülük “geri dönüyor”.
 • İyimserlik, mutluluk ve sosyal ya da çapkın zevkler sizi ziyaret ediyor Sun. Salı öğlene kadar. Ciddi ilişkiler veya Pazartesi öncesi yatırımlar için iyi değil, ancak bu günün ilerleyen saatlerinde iyi. Hafta ortası sessizlik havuzuna çekilin - iyi bir aralık, ancak fikirleriniz/görüşleriniz Perşembe başında yanlış olabilir.
 • Enerjiniz ve karizmanız (makul bir şekilde) Cum./Cts. Görün ve görünün, işleri halledin, iyi insanlarla rahatlayın. Artık fikirleriniz/algılarınız “doğru”. Perşembe, size ve sizden 7 haftalık yoğun para akışı başlar. Sıradan bir cinsel ilişki bu resmin bir parçası olabilir.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
 • 22 Haziran'a kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. O zamana kadar tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini, sarf malzemelerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Perşembe günü Mars, 7 hafta boyunca burcunuza girerek cinsel çekiciliğinizi, cesaretinizi, atılganlığınızı ve kararlılığınızı artırıyor. Ancak, kafa karışıklığı, gecikmeler ve hatalar etrafınızda döndüğü için nereye nişan aldığınıza dikkat edin. 22 Haziran'dan sonra bu ekstra yoğunluğu "kullanmak" daha iyi olabilir. Daha çabuk, 2 hafta daha neşe, popülerlik, flört ve eğlence ve mavi gökyüzü iyimserliği ile karşı karşıya kalacaksınız. Eski bir grup veya alev önemli bir rol oynayabilir.
 • Hırslı ol Güneş. Salı öğlene kadar. Her şey yolunda, ancak istihdam-makine-kariyer eyleminden kaçının Sun. (PDT Pzt. 2'ye kadar). Bir şekilde, hırsınız/işiniz güvenliğinizi artırır. Bu ayın ana odak noktası - neşe, sosyal zevkler, iyimserlik, grup eylemi - hafta ortasını "ikiye katlıyor" (Salı öğleden Perşembeye kadar). Dalın, eğlenin, flört edin! (Fakat fiziksel yakınlık için zorlamayın, özellikle Perşembe.)
 • Sessizliğe çekilin Cuma/Cumartesi her şey yolunda. Düşünün, dinlenin, affedin ama plan yapmayın - planlar değişecek. Güzel bir hafta!

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu günlük burç yorumları
 • Hırslı ol ama unutma, 22 Haziran'dan sonrasına kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Eski bir kariyer rolünü tekrar ziyaret edebilir veya eski bir patron/VIP ile tanışabilirsiniz. Ya elverişlidir. Temmuz ayının sonuna kadar, yaklaşmakta olan şanslı bir ilişki, yer değiştirme, kamu veya emlak fırsatı hakkında ipuçları alacaksınız - bu ipucu, '22'nin ilk 5 ayında büyüyen bir dalgaya dönüşecek. Perşembe, 7 haftalık cinsel, finansal ve yaşam tarzı (belki tıbbi) önemi ile başlar.
 • Tatlı anlayış, nazik aşk, geniş, dünya görüşü sana gelsin Güneş. öğlen Salı.(PDT). Pazar günü güzel, ancak projelerinin geleceği belirsiz ve zorlu görünüyor. Başarı planlanmış gündüz Pzt. ileri. Kariyeriniz, prestijli bağlantılarınız, patronlarla ilişkileriniz, dünyevi duruşunuz ve hırslarınız hafta ortası (Perş. gece yarısına kadar) devreye giriyor - iyi bir koşu, ancak Perşembe anlaşma/işbirliği beklemeyin. am.
 • Basit yaşama sevinci sizi Cuma/Cumartesi ziyaret eder. Dışarı çıkın, arkadaşlarınızı görün, umutlarınızı tartışın - aşk, barış ve haklı iyimserlik hüküm sürüyor! Birisi çok uyumlu.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu günlük burç yorumları
 • 22 Haziran'a kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Patronlar ve VIP'ler geçen ay veya daha fazla sabırsız, huysuz oldular. Bu perşembe bitiyor. Onun yerine bir ilişki, bir yer değiştirme veya pratik bir fırsat hakkında 7 haftalık mutluluk, coşku ve iyimserlik gelir - ya da üçü! Bağlanmazsanız, bir grup durumunda uygun bir eşle tanışabilirsiniz. Arkadaşlar sizi zıplamaya devam edecek.
 • "Uygulamalı" iş yükünüz Mayıs ortasından bu yana hafif bir şekilde arttı ve 28 Temmuz'a kadar da artacak. Ama fazla değil - büyük ev işleri dalgası 22'nin ilk yarısında geliyor. (Öyleyse şimdi - ve '22'nin 2. yarısı, '23'ün 1. yarısı - evliliğin, birlikte yaşamanın son on yılda her zamankinden daha fazla "çekeceği" zaman, aşkın peşinden gidin.)
 • Pazar - öğlen Salı. seks, sırlar, finans, yaşam tarzı ve tıbbi kararları vurgular. Pazar günü, Pazartesi'nin başında hiçbir şeye söz vermeyin. Bundan sonra her şey iyi akıyor. Hafta ortası bu ay ile ilgili her şeyi ikiye katlıyor: uzak seyahat, aşk, bilgelik, öğrenme, uluslararası bilinç, medya, din, kültürel ayinler. Bunlar en çok Haziran'daki gecikmelere, hatalara ve kararsızlığa maruz kalıyor.
 • Cuma/Cumartesi sizi hırslı olmaya teşvik edin, becerilerinizi sergileyin - doğrudan Sat'a kadar çalışın. gece - ödüllendirileceksiniz. Genel olarak, mutlu, yumuşak bir hafta. Evet, aşk varmış diyeceksiniz.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (24 Ekim-21 Kasım)

Akrep burcu günlük burç yorumları
 • Seks, sırlar, finansal manevralar, tıbbi prosedürler, yaşam tarzı değişiklikleri, suç ve güç, bağlılık ve sonuç - bunlar 2 hafta daha baskın temayı oluşturuyor. Sorun şu ki, 22 Haziran'a kadar gecikmelerden, karışıklıklardan ve hatalardan EN ÇOK etkilenen alan burası. O zamana kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Bugün, söz vermek veya kabul etmek için iyi bir zaman değil. En iyi aktivite: araştırma - bu sizin “hazine haritanız”. Hiç yolun siyah yüzeyinde parıldayan en ince buz/don tabakasını gördünüz mü? Romantizm şimdi budur - yeni, çekici, ancak pek bir şey üretmesi muhtemel değil. (22'nin başlarında büyük miktarda üretecek, bu yüzden sabırlı olun.)
 • Son zamanlardaki yoğun zihinsel durumunuz (örneğin, fikirler, politika, doğru/yanlış…) yüzünden şimdi geriliyor. Yerine 7 haftalık yoğun hırs, çalışma ve üst düzey kişilerle ilişkiler geliyor. Patronlar huysuz olacak; diplomatik ol. “İş yerinde” büyük adımlar atabilirsiniz, özellikle. Başlamak için 22 Haziran'a kadar beklerseniz.
 • Pazar - öğlen Salı. aksan ilişkileri Pazartesi öğleden önce görünenler. iç gerçekler üzerinde gezinecek. (Pazartesi/Salı) sonrasında olanlar iyi geçinecek, sizinle uyum sağlayacak. Bu ayın ana itici gücü (yukarıdaki ilk cümlede olduğu gibi seks, sırlar, finans vb.) hafta ortası yükseliyor. Burada pek çok şanslı cadde var - ama yepyeni bir şeye başlamayın.
 • Aşk, geniş anlayış, felsefe, hukuk, seyahat, kültürel mekanlar ve uluslararası bir bakış açısı - bunlar Cuma/Cumartesi iyi bir şekilde. Bu hafta sonu aşkı bulabilir/aşık olabilirsiniz.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (22 Kasım-21 Aralık)

Yay burcu günlük burç yorumları
 • Ana vurgu, 2 hafta daha açık, dürüst ilişkiler (ve yer değiştirme, fırsatlar ve halka açık ilişkiler) üzerindedir. Önümüzdeki Ocak ayına kadar yapabileceğiniz en iyi şey, ulaşmak, temaslar/bağlar oluşturmak, yer değiştirmek, fırsatları yakalamak veya keşfetmek. Ancak 22 Haziran'a kadar ortalıkta dolaşan karışıklık, gecikme ve kararsızlıktan en çok bu alan, yani ilişkiler etkilenir. O zamandan önce, yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Eski bir sevgili ya da eş görünebilir - bu kişiyi ve olasılığı geçmişe göre değerlendirin: neden ayrıldınız ve bu hala bir sorun mu yoksa düzeltilebilir mi? Son zamanlarda (Nisan-Mayıs) yoğun cinsel veya finansal “dürtüler”, 7 haftalık zihinsel uyanış başladığında Perşembe günü rahatlar. (Fikirler çiçek açar, romantizm bir "gerekçe" bulur, yaratıcı dürtüler çiçek açar.) (Şu an biraz "kuru" görünüyorsa, 22 ortasından 23 ortasına kadar büyük bir romantizm getirecektir.)
 • Eviniz iyimserlikle, dikkatle aydınlandı - bu, Temmuz ayının sonlarına kadar sürer. Ev avı yapıyorsanız, Şubat'tan 22 Mayıs'ın ortasına kadar size lezzetli fırsatlar sunacak!— her şey yolunda, harekete geçin!
 • Salı öğlene kadar işleri halledin, sağlığı koruyun. Dikkatli şafak öncesi Pzt. (PDT) - boşa harcanan çaba. Daha sonra Pazartesi ve Salı, başarılı olursunuz. Yukarıda tartışılan bu ilişkiler hafta ortası öne çıkıyor. Her şey yolunda - şarj edin! (Bir "cesaret" Perşembe sabahı bir ilişkiyi bitirebilir.) Seks, sırlar, finansal manipülasyon, araştırma, "gömülü hazine" Cuma/Cts. - her şey yolunda, ilerleyin.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak burcu günlük burç yorumları
 • Çok fazla ev işi (ve ayak işleri). Ah, peki, askere devam et. 22 Haziran'a kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Karışıklık ve gecikme odak esp. işlerinizde, iletişiminizde, araçlarınızda. Talimatları 2, 3 kez okuyun. Yavaş, dikkatli hareket edin. Makul bir şekilde yiyin, için. İlişkiler son 6 haftadır yoğun, bazen öfkeli. Bu, 7 haftalık güçlü cinsel dürtülerin, kararlılığın ve finansal manevraların başladığı Perşembe günü değişir. (Özellikle 22 Haziran'dan önce düşünmeden yatırım YAPMAYIN.) Haziran ayında birileri ilginize tatlı, nazik bir karşılama ile karşılık verecek. (Bir Kanser yerlisi dahil mi?)
 • Romantizm Güneş'i çağırır. Salı'ya. öğle vakti. Bağımlıysanız (veya romantizmle ilgilenmiyorsanız) yaratıcılık, kumar havası, güzellik, çocuklar ve zevk çağrısı. Pazartesiden önce. Şafak öncesi (PDT) çok az faydalı olacaktır. Pazartesi/Salı. iyiler. Hafta ortası işlerle uğraşın - yukarıdaki paragrafı tekrar okuyun. Başarılı olacaksın, memnun hissedeceksin! İlişkiler Cuma/Cumartesi doldurur - iyi olanlar.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (20 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu günlük burç yorumları
 • Ah, tatlı romantizm - bekarsanız, bu zamanı boşa harcama! Ama doğruyu söylemek gerekirse, ya eski bir aşkla uğraşıyorsunuz ya da mevcut bir romantik durumla ilgili bir kararsızlık, kafa karışıklığı, gecikme ve yanlış anlama kaosuna düştünüz. İkizler muhtemelen dahil, ancak bir Aslan veya Koç yakında kilit bir rol oynayabilir.
 • 22 Haziran'a kadar yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Geliriniz giderek daha iyi görünmeye başlıyor, ancak bu sadece bir ipucu olabilir - “büyük para” Ocak-Mayıs için planlanıyor, şimdi değil. Perşembe, 7 haftalık yoğun ilişkilere başlar - çılgın aşktan fiziksel kavgalara kadar her şey. Diplomatik olun!
 • Evinize dönün. Salı öğlene kadar — iyi bir aralık, bu yüzden işleri halletme, boyama, tamir etme, güvenlik kameraları, bahçe ve beslenme vb. Bu ayın ana odak noktası - romantizm ve yaratıcılık, risk ve zevk - hafta ortası iki kez vurgulanıyor. aşık olabilirsin. Her şey küçük, ince, daha yeni başlıyor - ama bir geleceği var. Ev işleriyle uğraşın ve sağlığınızı koruyun Cum/Cts. Makine vb. satın almayın, ancak bu işlerin üstesinden gelin - görünüşte az çabayla çok şey başarabilirsiniz.

7 HAZİRAN-13 HAZİRAN 2021 BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (19 Şubat-20 Mart)

Balık burcu günlük burç yorumları
 • 22 Haziran'dan önce yeni, önemli ilişkilere veya projelere (veya satın almalara) başlamayın. Tüm adresleri, telefon numaralarını, toplantı saatlerini vb. iki kez kontrol edin. Devam eden projeleri/durumları koruyun ve geçmişten gelecek vaat edenleri yeniden canlandırın.
 • Aile, ev, bahçe, doğa, beslenme ve “derin dinlenme” dolu bir ayın yarısındasınız. Pekala, alabildiğin kadarını al, çünkü Perşembe. 7 haftalık yoğun çalışma taleplerini başlatır ve geliri artırır. Ana cephe, Haziran'ın gecikmelerinin, kafa karışıklıklarının ve hataların en güçlü olduğu yerdir, bu yüzden dikkatli ilerleyin. Tatlı bir "köpek yavrusu aşkı" tipi romantizm ortaya çıkabilir veya "sıcak bir ilişki" şimdi sevecen bir uğultuya dönüşebilir.
 • Hızlı, kolay işler (ayak işleri, evrak işleri, iletişim) merak ile birleşir. Salı öğlene. Mon'dan sonra daha iyi şeyler. öncekinden daha şafak. Haziran ayının "evden aşağı" teması hafta ortasını ikiye katlıyor - Salı. Perşembe'ye kadar pm. Eve dalın, çocuklara sarılın, ihmal edilen işleri, onarımları yakalayın - ya da kısa bir tatile çıkın! Her şey yolunda, iyi. Romantik, tutkulu sanatsal, zevki seven ve risk alan tarafınız Cuma/Cumartesi endişelenecek fazla bir şey yok, o yüzden harekete geçin, güzelliği bulun, hoşgeldin keyf

07 Haz 2021 - 00:18 - Astroloji

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 104.685 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.
Anket Tam Kapanmadan Sonra Okullar Açılmalı Mı?