16 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

16 Haziran 2021 Çarşamba günü için aşk, sağlık, para konularında sizleri nelerin beklediğini görmeden güne başlamayın. 16 Haziran için koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...Bugünkü burç yorumum, bugün aşk sağlık, iş ve para durumum, burçlar...

16 Haziran Çarşamba burç yorumlarıyla kararlarınızı daha dikkatli alabilir, bugün nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. 16 Haziran Çarşamba  günlük burç yorumları

Hande Kazanova 14 Haziran-20 Haziran 2021 haftalık burç yorumları

Bu haftaya ait burç yorumunuzu incelemek için 14 Haziran-20 Haziran haftalık burç yorumu sayfamıza göz atabilirsiniz.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Yeminli mali müşavir, vergi, inşaat, emlak, araştırma, bilimde çalışanlar için bugün karlı bir gün. Konunun derinliklerine inip gerçekleri öğrenecekler. Ekonomik olarak şans, iyi para kazanmanıza yardımcı olacaktır.
 • Şans lehinize ama araba kullanırken dikkatli olun ve ateşten korunun. Mümkünse gece araç sürmeyin. Birçok şeye para harcayabilirsiniz, uzak durun. Eşinizin desteğini alacaksınız. Bir yarışmacı sınava hazırlanıyorsa, daha fazla çabaya ihtiyacı vardır. Aksi takdirde sonuç lehinize olmayacaktır. Arkadaşlarla bir geziye çıkmak istiyorsanız gidin, yolculuk çok keyifli olacak.
 • Bir aşk ilişkisinde istediğinizden emin olacaksınız, ancak karar verdiğiniz şeylerin ölçüsüne karar veremezsiniz. Birçok konuda kafanız karışabilir. Aklınızı dinleyerek bir şeyler yapın.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bugün, ailedeki herkesin yüzünü açık tutacak harika bir haber alacaksınız. İnsanlar uzun vadede sizinle konuşmak isteyeceklerdir. Sevgili bir arkadaşla tanışacaksın. Yeni kaynaklardan para alacaksınız. Bir aşk ilişkisine meyilli olacaksınız. Sağlık açısından sağlıklı olacaksınız. Birdenbire eğitim fikrine sahip olacaksınız. Bu, derslerinizdeki performansınızı artıracaktır. Gün emlakçılar için faydalı olacak.
 • Uzun zamandır elde etmek için uğraştığı kontrat bugün elinizden çıkacak gibi görünüyor. Çabalarınız boşa gidebilir. Çok çalışmadan hedefe ulaşmak mümkün değildir. Ekonomik giderler çok büyük olmaya devam edecek. Yalan söylemekten kaçınmalısınız.
 • Gün değerlidir. Aşk ilişkileri güçlenecek. Canlı ilişkiniz evde açığa çıkabilir. Ailenizle ilişkinizi evde tartışın. Fotoğraflarını sosyal medyada sohbet ederek yükleyecekler. Evli insanlar para ve harcamalar konusunda boğuşabilir.

Koç 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Boğa 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, İkizler 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Yengeç 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Aslan 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Başak 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Terazi 16. Haziran 2021 Kariyer ve İş, Akrep 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Yay 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Oğlak 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Balık 16 Haziran 2021 Kariyer ve İş, Kariyer ve İş 16 Haziran 2021

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler Burcu günlük burç yorumları
 • Yeni işler ve yeni iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Gün, sıkıntılarla başa çıkmak için iyi olacak. Ayrıca yeni bir teklif alabilirsiniz. Düşünmeye başla, işin yakında tamamlanacak. Günlük görevlerin tamamlanmasında herhangi bir kesinti olmayacaktır. Devam edeceksin. Önemli toplantılar ve iş günleri hayırlıdır. Sorunlar da yakında sona erecek.
 • Yaptığınız iyiliklerle rakiplerinizi yatıştırabileceksiniz. Sıkışmış paranızı geri çekmek için bir tartışma olasılığı vardır. Sistematik rutinler görevleri tamamlamada yardımcı olacaktır. İsrafa yol açan harcamaları azaltmak için bütçe yaparak para harcayın.
 • İlişkinin derinleşmesinin kendiliğinden geleceğini hiçbir çaba sarf etmeden anlarsanız, bu sizin hatanızdır. Kendi başına çalışmak zorundasın, aksi takdirde bilmeden sevgi dolu bir hayatı kötü bir dönemeçte alabilirsin.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu günlük burç yorumları
 • Bugün sadece işinizle demek uygun olur. Popülariteniz sosyal olarak artacak ve çocuklarınızın ilerlemesinden memnun kalacaksınız. Rakiplerinizi fethetmek, memnuniyetinizi artıracaktır. Doğanız şiddetli olacak ve sağlığınız biraz zayıf olacak. Partneriniz duygularınızı anlamaya çalışacaktır. Görüntünüz iyi olacak. Bir tür fısıltıya yakalanmaktan kaçının. Partner ile alışveriş yapılacaktır.
 • İş için başkalarına güvenmek yerine kendilerini tamamlamaya çalışan meslektaşlarınızla bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemeldir. Bilinçli bir karar verin, yanlış bir karar verme olasılığı vardır.
 • Hayatında mutluluk hissedeceğin huzurun eksikliği eşinizle tartışıyor olabilir. Aşk hayatı daha iyi olacak sevgiliye hediyeler verebilir. Evli insanlar gelecek planlaması için akıllıca yatırım yapmalıdır. Partnerinizle yürüyüşe çıkabilirsiniz.

16 Haziran 2021 Koç Aşk Burç, 16 Haziran 2021 Boğa Aşk Burç, Aşk Burç 16 Haziran 2021 İkizler Aşk Burç, 16 Haziran 2021 Yengeç Aşk Burç, 16 Haziran 2021 Aslan Aşk Burç, 16 Haziran 2021 Başak Aşk Burç, 16 Haziran 2021 Terazi Aşk burç, 16 Haziran 2021 Akrep Aşk burç, 16 Haziran 2021 Yay Aşk burç, 16 Haziran 2021 Oğlak Aşk burç, 16 Haziran 2021 Kova Aşk burç, 16 Haziran 2021 Kova Aşk burç, 16 Haziran 2021 Balık Aşk burç

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bugün sizi çok güzel haberler bekliyor. Deneyerek başarıya ulaşacaksınız, ofiste övgü olacak, aileden destek olacak. Yeni işlere ve işlere geçmek için iyi bir zaman. İş arayanlar iyi sonuçlar alacaktır. Ailede mutluluk ve iyi şanslar kapıyı çalacak. Aşk ilişkilerinde sınırlı olun çünkü bunu yapmamak ilişkilerde strese neden olabilir. Evliyseniz, bu dönemde eşinizden çok destek alacaksınız.
 • İşinizde yöneticilerinizin üzerinizdeki baskısı devam edecek. Gece uykunuzu endişe ederek boşa harcamayın, her şeyin bitmesi için belli bir zaman vardır. Mülkle ilgili yatırımlar gelecekte iyi getiri sağlayacaktır. Bugün kazanmak için de iyidir.
 • Aşk hayatı yeni kurulduğu için her ikisinde de çok fazla enerji gelişiyor ve tüm günü sohbet ederek, sohbet ederek geçirebilirsiniz. Erkek arkadaş, ondan son derece etkilendiğinizi biliyor ve bu onu heyecanlandırıyor.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu günlük burç yorumları
 • Bugün ekonomik yönünüz güçlü olacak. Akşam eşinizle birlikte bir film planlayacaksınız. Bu, ilişkileriniz arasındaki yakınlığı artıracaktır. Yeni insanlarla tanışmak size büyük faydalar sağlayacaktır. Planladığınız görevler tamamlanacak. Bugün öğrenciler rekabet konusunda farkındalık geliştirecekler. Kariyer ilerlemeleri yogaya dönüşüyor. Bugün sağlığın tadını çıkaracaksınız. İş hayatında büyük kazançlar elde edeceksiniz. Güveniniz artacaktır. Başak. Ayaklarına dokunarak nimetler arayın, kazanç fırsatları olacaktır.
 • Başkalarını eleştirmekten kaçının. Ofis siyasetine kapılabilirsiniz. Arkadaşlarla bağlantı kopma olasılığı vardır. Para kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Doğru yönde yapılan çabalar da iyi kazançlar sağlayabilir.
 • İlişkiniz şimdi güzel ve olumlu bir görünüm alıyor. Kendine güvenerek büyüyeceksin. Bağınızı koparma korkunuz artık yavaş yavaş ortadan kalkacak. Yalnızsanız, düğümü bağlama şansınız var.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu günlük burç yorumları
 • Gün senin için güzel. Çalışmanızı tamamlamak için koşullardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca çalışmak gibi hissedeceksiniz. Bugün aniden bazı iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. Onlardan yararlanmaya hazır olun. Aniden zihninizde sizin için faydalı olacak değişiklikler olabilir. Eşle olan ilişkide uyumluluk olacaktır. Gün senin için güzel. Ortaklardan sürprizler almak için toplamlar var. Sağlığınız yerinde olacak.
 • Sert sözler söylemekten kaçınmalısınız. Aile işlerine karışan kişiler arasında bir tartışma olasılığı vardır. Business sınıfının doğru yönetimi karlı olacaktır. Para Zaman mülkiyet açısından elverişlidir. İyi para kazanma olasılığı vardır.
 • Bugünün gezegensel konumu, hem aşırı tepki verebileceğinizi hem de diğerinin anlayamayacağı kadar gizemli olacağını söylüyor. Kendinizi aşağılık biri olarak düşünebilirsiniz, ancak bunu düşünmeden önce ikinci seçeneği hazır tutmalısınız.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (24 Ekim-21 Kasım)

Akrep burcu günlük burç yorumları
 • Bugün dini seyahat veya göç ihtimali var. Aile desteği en çok faydayı görecektir. Birinin sevgisinde başarı fikrinin gerçekleşmesine yardımcı olun. Bir partnerle iletişim kurmak çok zor olacak. İş sektöründe de aksama veya tartışma ihtimali vardır. Sosyal sorumluluklar iyi bir şekilde yerine getirilebilecektir. Artan iş, servet kazançlarını önemli ölçüde artıracaktır. Onunla tanışmak için eski bir arkadaşınızın evine gidebilirsiniz. Akılda bir güvensizlik duygusu olacaktır.
 • Bencilliğin üzerine çıkmalı ve başkalarının işbirliği için çalışmalısınız. İntikam alma eğilimi, üst makamlarla tartışmalara yol açabilir. Hastalıklar için savurgan harcamalar mümkündür. Kazançlar normal kalacaktır. Parmağınızı düşmana doğrultursanız da sorgulanabilirsiniz.
 • Evlilik dışı ilişkiler kurulabilir. Partneriniz ilgi istiyor. Bundan kaçınmanız, partenerinizin kızgınlığını artırabilir. Ailede sorun olacak. Evli insanlar arasında gerginlik olabilir.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Kasım-21 Aralık)

Yay burcu günlük burç yorumları
 • Şans bugün sizinle. Bugün, durmuş görevleri ilerletmede uzun bir yol kat edecek. Cesaret ve coşku artarak devam edecek. Çalışmak yürek ister ve sonuçlar sıkı çalışmaya göre gelir. Bu zamanda, tüm kalbinizle yaptığınız herhangi bir iş sonuç verecektir. Eğitim alanında çalışanlar veya öğrenenler biraz acı çekmek zorunda kalabilir. Erkek, kadınlardan, kadın günahlarından ise erkekten çok anlamlı destek alacaktır. Evli kişiler eşlerine adil davranmalı ve iletişimsizliğin gelişmesine izin vermemelidir, aksi takdirde ideolojik farklılıklar olabilir.
 • Olumsuzluklardan faydalanabileceksiniz. İşi yapmak için para harcanması gerekebilir. Ekonomik konularda zaman sizin için çok uygun olacaktır. Yükseköğretim ile ilgili insanlara fayda sağlama günüdür. Bilinmeyen bir kişiye inanmaktan kaçının.
 • İki aşk kelimesini söylemekte son derece tereddüt edebilir ve bütün gününüzü buna ayıracaksınız ama konuşamayacaksınız. Denediğinizde kesinlikle konuşabileceksiniz. Çok zor bulursanız, mesaj son seçenektir.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak burcu günlük burç yorumları
 • İşiniz bugün durabilir. Bu sizi biraz üzebilir. Bir şey yapmadan önce büyüklerinizin fikrini almalısınız. Bu size fayda sağlayacaktır. İş dalgalanabilir. Belirli bir kişiyle ani bir toplantı, kariyerinizin gidişatını değiştirebilir. İlişkiler dengeli olmalıdır. Bugün borç verme işlemlerinden kaçınmalısınız. Arkadaşlarla takılmayı planlayacaksın. İneğe ekmek yedirsen, durumun daha iyi olur.
 • Korku size karşı galip gelebilir. Gereksiz yere korkmak yerine kendinize inanın, kalitenizin farkına varın ve onu iyi değerlendirin. Ekonomik konularda bir miktar para kesilecektir. Ancak beklediğinizden daha fazla fayda sağlayacaksınız.
 • Yeni bir aşk partneri ile tanışabilirsiniz. Parti havasında olmalısın. Partnerinizle parti filmine gitmeye çalışacaksınız. Ofisteki birini sevebilirsin. Bir eşin öfkesi ruh halini bozabilir.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (20 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu günlük burç yorumları
 • Ofiste kendinizi kontrol altında tutun. Terim, kârların toplamı haline geliyor. Çalışma alanı sorunları bitmiş olabilir. Planlarınız bugün başarılı olabilir. Daha ileri görevler için planlama bugün sizin için çok kolay olacak. Durdurulan görevleri tamamlamak için güzel bir gün. Yetenek ve deneyimle çalışmak zorundasınız. Sorunlarınız çözülebilir. Sağlık açısından dikkatli olun. Kan bozukluklarıyla alakalı sağlık sorunu yaşayabilirsiniz.
 • Bugün baskınlıklarınızı artıracaksınız. Düşmanlar size bakmaktan kaçınacaktır. Teknik alanlarla ilgili insanlara fayda sağlamanın zamanı geldi. Ekonomik olarak, zaman iyidir.
 • Erkek arkadaşının kafası karışmış olabilir, yani bugün garip şeyler yapabilir. Verdiği sözlerden yüz çevirebilir ve bir şeyleri unutmaktan bahsedebilirdi. Hiç söz vermediğini söyleyebiliriz. Sevgilinin sözleri seni incitebilir.

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (19 Şubat-20 Mart)

Balık burcu günlük burç yorumları
 • Bugün iş yerinde bir anlaşmazlık olabilir. Dikkat dağıtıcı şeylerden kaçının. Eğitimde ilerleme olacak. Anneden arkadaşlık ve destek olacak. İş alanındaki hedeflere ulaşmak için tüm enerjinizi bu yöne harcayın. Doğada sinirlilik olabilir. Kardeşlerden işbirliği olacak. Aile ilişkileri şu anda tatlıdır ve herhangi bir stres kolayca giderilebilir. Bugün çok güzel bir gün dışarıda yemek de yiyebilirsiniz.
 • Bilgi ve deneyimden faydalanabileceksiniz. Becerileriniz ani bir olumsuz durumda ortaya çıkacak. Yolculuğu ertelemek daha iyidir. Altına uzun vadeli yatırım faydalı olacaktır. Kâr için iyi günler.
 • Duygusallaşıyorsun. Partnerinizle randevuya gidebilirsiniz. Romantizm kokan gün duygularınızı ifade eden günün tadını çıkaracak.

16 Haziran 2021 Koç, 16 Haziran 2021 Boğa, 16 Haziran 2021 İkizler, 16 Haziran 2021 Yengeç, 16 Haziran 2021 Aslan, 16 Haziran 2021 Başak, 16 Haziran 2021 Terazi, 16 Haziran 2021 Akrep, 16 Haziran 2021 Yay, 16 Haziran 2021 Oğlak, 16 Haziran 2021 Kova, 16 Haziran 2021 Balık Koç 16 Haziran 2021 Burç, Boğa 16 Haziran 2021 Burç, İkizler 16 Haziran 2021, Burç, Yengeç 16 Haziran 2021 Burç, Aslan 16 Haziran 2021 Burç, Başak 16 Haziran 2021 Burç, Terazi 16 Haziran 2021 Burç, Akrep 16 Haziran 2021 Burç, Yay 16 Haziran 2021 Burç, Oğlak 16 Haziran 2021 Burç, Kova 16 Haziran 2021 Burç, Balık 16 Haziran 2021 Burç

15 Haz 2021 - 17:39 - Astroloji

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 104.685 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.
Anket Tam Kapanmadan Sonra Okullar Açılmalı Mı?