17 Haziran 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

17 Haziran 2021 Perşembe günü için aşk, sağlık, para konularında sizleri nelerin beklediğini görmeden güne başlamayın. 17 Haziran için koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...Bugünkü burç yorumum, bugün aşk sağlık, iş ve para durumum, burçlar...

Büyütmek için resme tıklayın

17 Haziran Perşembe burç yorumlarıyla kararlarınızı daha dikkatli alabilir, bugün nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. 17 Haziran Perşembe  günlük burç yorumları,  

Hande Kazanova 14 Haziran-20 Haziran 2021 haftalık burç yorumları

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Mart-20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bugün kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Bugün bir şekilde işinizi tamamlayacaksınız. İnsanlar size yardım etmeye devam edecek. Diğerleri dinlemeye çalışacak. Arkadaşlarınızın sayısı artabilir. Onlarla bir yerde takılmayı planlayacaksın. Belirli bir alanda başarıya ulaşmaya hazır olacaksınız. İşe kendini adama memurları etkileyecektir. Kendinizden büyüklerin kutsamalarını isteyin, tüm işlerde başarı elde edersiniz.
 • Sanatsal ifadeniz artacak. Pazarlama iletişimi, gazetecilikle ilgili insanlar için harika bir gün olacak. İşle ilgili yeni planlar olacak ve bunlar da etkin bir şekilde uygulanabilecek. Ekonomik olarak gün çok elverişli. Zenginlik refahı artıracaktır.
 • Gün mutluluk getirecek. Sadece sosyal medya ile sınırlı kalmayın, sevgiyi birlikte ifade edin. Gün evli bir çift için uygundur. Partnerinizin sizi ne kadar çok sevdiğini hissedeceksiniz. Mutlu olmayın ve şekerleme yiyin.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bu zamanda, düşünme gücünüz güçlü olacak. Geziler keyifli ve hoş bir şekilde sonuçlanacak. Aile olanakları artacak. Ayrıca biraz paraya mal olacak. Bu, işe yatırım yapmak veya yeni görevlere başlamak için çok daha iyi bir zaman. Ekonomik başarının daha iyi toplamı kalır. Bu, sosyal ve politik alanlarda çalışanlar için bazı sıkıntıların zamanıdır. Dine karşı bir miktar ilgisizlik olabilir ve materyalizme eğilim artacak ve bu da daha sonra zihinsel yorgunluğa yol açacaktır.
 • Davalarını yetkililere tam bir güven ve bilgelikle sunabileceksiniz. Eski anlaşmazlığı çözmek için harika bir gün. Çalışmanız takdir edilecektir. Bankacılık, James mücevher işiyle uğraşanlar için hayırlı bir gün olacak. Kazanç çok iyi olacak. Para yatırımı yaparak geleceği güvence altına alabileceksiniz.
 • Zihin çok huzursuz olabileceği gibi bir karışıklık hali de olabilir. Bugün bir sevgiliden çok fazla beklentiniz olabilir ve sevgiliyi bu beklentiler üzerinde hafife alabilirsiniz. Bir şeyden hoşlanmıyorsan, söylemelisin.

17 Haziran 2021 Koç aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Boğa aşk yorumları, Aşk Burç 17 Haziran 2021 İkizler aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Yengeç aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Aslan aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Başak aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Terazi aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Akrep aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Yay aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Oğlak aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Kova aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Kova aşk yorumları, 17 Haziran 2021 Balık aşk yorumları

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler Burcu günlük burç yorumları
 • Bugün onların duygularını kontrol etmekte zorlanacaksınız. Yoğun rutine rağmen, sağlık iyi olacak. Ama sonsuza kadar doğru olduğuna inanmak gibi bir hata yapmayın. Hayatınıza ve sağlığınıza saygı gösterin. Eğitim rekabetine yönelik çabalar faydalı olacaktır. Çiftin hayatında gerilim olabilir. Bu günlük mücadeleye rağmen hiçbir sonuca varamayacaksınız. BP hastaları dikkatli olmalıdır.
 • Tüö işleriniz planladığınız gibi gidecek bugün. Koşullar çok uygun olacak. Hem sıkı çalışmanız hem de yöneticilerin tecrübesi şirket için karlı koşullar yaratabilecektir. Mali durum güçlendirilecek.
 • Birlikte vakit geçirme şansınız var. Akşam özellikle heyecanlanacaktı. Partnerinizle iyi vakit geçirin. Yalnızsanız, bir tanıdıkla tanışabilirsiniz. Arkadaşlık bir ilişkiye yol açabilir.

Koç 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Boğa 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, İkizler 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Yengeç 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Aslan 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Başak 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Terazi 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Akrep 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Yay 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Oğlak 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları, Balık 17 Haziran 2021 Kariyer ve iş yorumları

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcu günlük burç yorumları
 • Bugün denerseniz, başarı da elde edebilirsiniz. Bugün hemen hemen herkesle aynı fikirde olabilirsiniz. Evdeki bazı durumlar aniden önünüze gelebilir. Biraz yalnız kal, sana iyi gelecek. Evden kesin bir işbirliği ve uzlaşma niyetiyle ayrılırsınız. Ayrıca ofiste veya alanda bir durumda veya diğerinde anlaşmanız gerekebilir. Önümüzdeki günlerde lehinize olacak.
 • Dış ilişkileriniz fayda sağlamaya devam edecek. İhracatla bağlantılı kişilerin özel bir faydası olacaktır. Ekonomik konularda dikkatli olunması gereken bir gün. Gereksiz harcamalar olabilir. Bunun için biriken paranın da harcanması gerekebilir. Kazançlar iyi olacak. Ama aynı zamanda kredinin geri ödenmesi için de harcanacaktır.
 • İkiniz arasında devam eden yoğunluğun bir deliği olması muhtemeldir. Bu boşluğun zamanında doldurulması gerekecek, aksi takdirde ikinizin uzlaşması uzun zaman alabilir. Bugün karışık bir meyve olduğu söylenebilir.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
 • Bugün yeni bir şeyler öğrenme şansınız olacak. Çocuğunuzla vakit geçirmek size mutluluk getirecektir. Eski bir şeyle ilgili endişeniz artabilir, ancak akşama kadar her şey yoluna girecek. Acil bir işten çıkmayı planlıyorsanız, planı bugüne erteleyin. Mümkün olduğunca evde çok zaman geçirin. Bu, herkesle olan ilişkinizi geliştirecektir. Evinizde de bir tören düzenlenebilir.
 • Kendinize olan saygınız artacaktır. Yeni gelir kaynakları oluşturulacak. Hedefinize ulaşmak için çok çalışacaksınız. Tasarım sektörünün insanlara fayda sağlaması muhtemeldir, yeni bir ürün tasarlama imkanı vardır. Mahalaxmi'nin özel lütfu bugün üzerinizde olacak.
 • Aşık ilişkiler için gün normaldir. Bol bol çalıştıktan sonra, bugün bir aşk partneriyle randevuya çıkmak için zaman bulabileceksiniz. Gün genç erkekler ve kadınlar için harika. Partnerinizle birlikte olun.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu günlük burç yorumları
 • Bu sefer aşk ilişkileri için uygun değil. Duygulara kapılmayın ve uzun vadede sizin için sorun yaratacak kadar kimseye güvenmeyin. Zaman azalıyor, bu nedenle görevlerinizde sabır ve kısıtlama ile tutarlılığı koruyun. Yeni ve büyük yatırımlardan kaçının. Evlilikte bazı sorunlar olabilir, ancak kısa ömürlüdür. Bu yüzden kendi takdirinize göre hareket edin ve kızmayın ve ilişkiyi bozmayın. Baba ile ilişkisi herhangi bir nedenle bozulursa düzeltin.
 • Bilgi Teknolojileri, İç Mimarlık, Tekstil Sanayi, Değerli Taşlar ve Mücevherat alanlarında çalışanlar fayda günüdür. İthalat bağlantılı kişilerin çalışma kapsamı genişletilecektir. Bugün size yeni sorumluluklar verilebilir. İş yatırımı anında kazanç sağlayacaktır.
 • Bugün söylemek istediğinizi söylemeden önce, olumsuzluk olmaması için nasıl başlayacağınızı düşünün. İyimser olmalı ve aklınızı sevgilinize mutlu bir kalple söylemelisiniz.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu günlük burç yorumları
 • Bugün, gönül rahatlığı için bir hayır kurumuna katılmalısınız. Akademik cephedeki baskı, kendinizi bazı şeylere layık hissetmenizi sağlayacaktır. Arkadaş tavsiyesi de önemli görevleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Son birkaç gündür ortaya çıkan sorunlar ortadan kalkacak. Anne babanızı özel hissettireceksiniz. Eşinize sevgiyle davranın Aranızdaki burukluk mutlaka sona erecektir.
 • Dini mallardan ve kitapçılardan yararlanma zamanıdır. Eski deneyim, yeni işin tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Yaşlıların sözlerini görmezden gelmeyin. Ekonomik olarak bazı terfi veya artış toplamları vardır.
 • Bugün sizin için şanslı bir gün. Her alanda ilerleme olasılığı vardır. Eski bir arkadaşla tanışabilirsin. Evlenmek istediğiniz kişi size evlenme teklif edebilir. Günü iyi değerlendirin.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (24 Ekim-21 Kasım)

Akrep burcu günlük burç yorumları
 • Ofiste ekstra bir sorumluluk olması muhtemel değildir. Ayrıca yeni bir işe başlamak için karar verebilirsiniz. Başkalarını dikkatlice dinleyin. Olumlu ol. İş fazla sürmeyecek, ancak gün hızlı geçebilir. Herhangi bir ofis çalışmasındaki kesinti bitmiş olabilir. Bugün hayatınız üzerinde derin bir etki bırakacak bazı insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle parayla ilgili konularla ilgilenin.
 • Tekstil endüstrisi, kuyumculuk, vergilendirme, kozmetik cerrahi doktorları vb. için uygun bir zaman. Düşmanlarını yenmek için gizlice hareket edecekler. Aniden, büyük miktarda para, kârların toplamı haline geliyor. Gizli işlere para harcanacak.
 • Aşk ilişkileri bugün birlik gününüz olarak adlandırılabilir. Uzun zamandır görüşmeyi planlıyorsanız, bugün bekleyiş sona erecek ve dileğiniz gerçekleşebilir. Buluşmadan önce her türlü önlemi alın.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Kasım-21 Aralık)

Yay burcu günlük burç yorumları
 • Bugün aniden para kazanacaksınız. Döl tarafından bazı iyi haberler alacaksınız. Para açısından yeni ilerleme yolları açılacak. Bugün yeni bir şey öğreneceksiniz. Başkalarının tavsiyesi bugün faydalı olacak. Yeni arkadaşlarla tanışmak size fayda sağlayacaktır. Bugün bir işleve katılmak için yogalar da var. Kadınlar arkadaşlarıyla kedicik partileri yapabilirler. Eşinizden bazı hediyeler alacaksınız. İş hayatında kar fırsatları elde edeceksiniz. Sağlık daha iyi kalacaktır. Huzurevine git ve bazı ihtiyaçlar hediye et, çocuk mutluluğun olacak.
 • Tüccarlar iyi vakit geçirecek. Bir kadının tavsiyesi önemli olacak. Para, kârların toplamı haline geliyor. Rakiplerinin önüne geçebilecekler. Sözlerinizle müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.
 • İşle ilgili bir zorluk olabilir. Yalnız hissedebilirsiniz. İşi cesurca almak gerekiyor. Aşk ilişkileri umut vericidir. Karşılıklı anlayış oluşturmak biraz zaman alabilir. Güzel bir sevgili veya eş bulacaksınız. Nezaketiniz insanların kalbini kazanacak.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak burcu günlük burç yorumları
 • Bugün zihinsel baskıdan kaçınmak için ilginç ve iyi bir şey okuyacaksınız. Konuşmada kısıtlama uygulayın. Oğlak burcu yerlileri, aşk partnerleriyle eğlenebilirler. Hayatlarında bir mutluluk duygusu olabilir. Ailevi konularda dikkatli olun. Coşku artacak. Sınavda başarılı olabilirsiniz. Keyfi görevler için istekli olun. Karşılaştığınız durumdan yararlanacaksınız.
 • Aranızda bir rekabet duygusu olacak. Yetkililerle ilişkiler güçlendirilecektir. Olumsuz koşullarda bile en iyi performansı göstereceklerdir. Müsrif harcamalardan kaçının ve ödünç aldığınız parayı çekmeye çalışın. Zaman kazanmak için iyidir.
 • Yeni ilişkiler hakkında harika bir gün olduğu söylenecek. Yeni bir ilişkiye bağlananlar için aşk sancılarının artacağı bir gün olacaktır. Birbirimiz hakkında yeni bilgiler edineceğimiz bir gün olacak. Çok şey paylaşacağımız bir gün olacak.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (20 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu günlük burç yorumları
 • Günümüzde iş ve iş anlamında beklenen başarı mümkündür. Geliriniz çıldırmış olabilir. Aniden bir yerden para kazancı veya hediye alabilirsiniz. Harcama kontrol edilmelidir. Koşullar lehinize olacak. Akıl mutlu olacak. Bir eşe ya da sevgi dolu bir karaktere kızmak uygun olmaz. Aile bağlamında, bir böceğin ani bir sağlık sorunu olabilir.
 • Tüccarlar için zaman uygun. Eğlence sporları, çocuk eşyaları, danışmanlık ile ilgili kişiler faydalanacaktır. Dava lehinize gelebilir. Dini ilgi artacak. Yeni bir iş için bir eğitim programından geçmeniz gerekebilir.
 • Erkek arkadaşın söylediğin her şeyi dinleyecek ve itaat edecek. Delilik, evlilik için biraz sabırsız kalabilir. Yurtdışına çıkmanın toplamı olabilir. Eşler üzgün. Ona cesaret ediyorsun. Desteğiniz ve tavsiyeniz onların sıkıntılarını hafifletecektir. Sevgilinin kalbini kazanmak için hediyeler alabilirsin.

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (19 Şubat-20 Mart)

Balık burcu günlük burç yorumları
 • Güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni planlama ve fırsatlar konusunda da büyük bir karar verebilirsiniz. İş yerinde yeni bir pozisyon veya yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Büyük engeller kaldırılabilir. Para karlı olacak, yeni bir gelir kaynağı yaratılacak. Bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Başkalarının söylediklerini dikkate almayın. İşinizle herkesi memnun etmeye çalışın.
 • Rahat bir ruh hali içinde olacaksınız. Evden oturup görevlerini tamamlamaya çalışacaklar. Güven eksikliği bazı kararları almayı geciktirebilir. Sanat alanında çalışanlar faydalanacaktır. Pahalı malların satın alınması için harcanan paranın toplamı.
 • Aşk ilişkilerinde günün çok iyi geçtiği söylenemez çünkü zihin kırıklarının toplamı oluşur. Sevgi dolu yaşamda, kendinizi çölde tek başına dururken bulacaksınız. Çok üzgün ve üzgün olduğun için hiçbir şeyi doğru anlamayacaksın.

17 Haziran 2021 Koç, 17 Haziran 2021 Boğa, 17 Haziran 2021 İkizler, 17 Haziran 2021 Yengeç, 17 Haziran 2021 Aslan, 17 Haziran 2021 Başak, 17 Haziran 2021 Terazi, 17 Haziran 2021 Akrep, 17 Haziran 2021 Yay, 17 Haziran 2021 Oğlak, 17 Haziran 2021 Kova, 17 Haziran 2021 Balık 17 Haziran 2021 Koç burç yorumu, Boğa 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, İkizler 17 Haziran 2021, Burç Yorumu, Yengeç 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Aslan 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Başak 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Terazi 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Akrep 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Yay 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Oğlak 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Kova 17 Haziran 2021 Burç Yorumu, Balık 17 Haziran 2021 Burç Yorumu

16 Haz 2021 - 20:11 - Astroloji

Son bir ayda memuralimlari.net sitesinde 94.641 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Alımları Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Alımları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Memur Alımları editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Alımları değil haberi geçen ajanstır.
Anket Tam Kapanmadan Sonra Okullar Açılmalı Mı?