İlan

Son dakika ilan haberleri ve ilan haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ilan ile ilgili 165 haber listeleniyor.

İlan Haberleri

Sanko Üniversitesi 46 akademik personel alınacak

Sanko Üniversitesi tarafından yapılan açıklamalarda Sanko Üniversitesi akademik personel alımı yapılacağı duyuruldu. İşte konuyla ilgili tüm detaylar....

Alpay’dan tepki çeken Zeki Müren açıklaması!

Özdemir Erdoğan'ın yaptığı "Zeki Müren izleyen erkek çocuklar travmalar yaşadı" ifadelerinin ardından şarkıcı Alpay, Zeki Müren hakkında tepki çeken b...

Fenerbahçe Üniversitesi'ne öğretim görevlisi alınacak

Fenerbahçe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere öğretim görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başla...

İŞKUR üzerinden 1342 Kamu Personeli Alınacak!

İŞKUR üzerinden yapılan alımlarda, yayınlanan son ilanlar doğrultusunda toplamda 1342 memur personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Aile Bakanlığı SYDV için 218 Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan resmi ilanlar doğrultusunda vakıflarda çalışacak 218 memur ve personel alımı yapılac...

Çankaya Belediyesi Büro Memuru ve Kamu Personeli Alıyor

Çankaya Belediyesi tarafından yayınlanan resmi ilanlar doğrultusunda kurum bünyesinde çalışacak personel alınacağı belirtildi.

Türk Kızılay yeni açılacak merkez için personel alımı yapacak!

Türk Kızılay tarafından yapılan yeni açılacak yeni merkezde istihdam edilmek üzere yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Mevlana Kalkınma Ajansı 5 Personel Alacak

T. C. Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak yarışma sınavı ile “1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman Personel 1 (bir)”toplamda 5 (beş) kişi istihda...

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından farklı alanlarda istihdam edilmek üzere 50 işçi alımı yapılacağı belirtildi. 

Dağlık Karabağ’da Ermeniler devlet kurdu! Sular durulmuyor…

Dağlık Karabağ’ın Azerbaycan devleti tarafından alınmasına Ermenistan’dan yeni hamle geldi. Bölgedeki Ermeniler Dağlık Karabağ’da Dağlık Karabağ Cumhu...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi alımlara devam ediyor: 3 yeni ilan 

Kurum bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak için alımlara devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 3 yeni ilan daha yayınladı.

Jandarma 5 Bin Sözleşmeli Uzman Erbaş Alacak

Jandarma 5 bin sözleşmeli personel alımı yapacağını ve başvuru tarihlerini yayınladı. Tüm detaylar haberimizin devamındadır.

 5 özel üniversite öğretim üyesi alacak

Resmi Gazete’de yayınlanarak duyurulan ilanlarda 5 üniversite tarafından öğretim üyesi ve öğretim elemanın alınacağı belirtildi.

2020/1.Dönem Bekçilik sınav sonuçları açıklandı!

Türkiye’de 400 bekçi alımı ile ilgili süreç tamamlandı. Adayların sınav sonuçları da açıklandı. Sonuçlar online olarak duyuruldu.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü işçi alımı yapacak

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kurum bünyesinde çalışacak işçi alımı yapılacağı belirtildi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz