Kpss

Son dakika KPSS haberleri ve KPSS haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. KPSS ile ilgili 98 haber listeleniyor.

Kpss Haberleri

Ünlü Holdinge 46 personel alımı yapılacak

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birisi olan Kazancı Holding tarafından personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlara ilgi oldukça yüksek.

Adalet Bakanlığı personel alımı duyuruldu! 13 bin personel alımı yapılacak!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan yeni açıklamada personel alımı yapılacağı duyurularak müjde verildi. Son dakika olarak yapılan açıklam...

KPSS 2020/7 tercih sonuçları açıklandı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan sözleşmeli personel alımı konusunda mahkeme kararı sonrası yeni yerleştirme sonuçları açıklandı.

Jandarma Uzman Çavuş KPSS Taban Puanları Kaç Olur?

Jandarma uzman çavuş olmak isteyenler için yeni getirilen kriter KPSS olurken, puan şartı alımları daha da zorlu hale getirdi.

Öğretmen Atamaları Talebi Kabinede Gündeme Geldi

Öğretmen atamaları ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk canlı yayında açıklamalarda bulundu. 

KPSS ön lisans puanıyla tercih edilebilecek memurluklar hangileri?

Memur olmak isteyen ön lisans mezunları, KPSS ön lisans puanı ile tercih edilebilecekleri farklı seçeneklere sahip. En popüler alanlar haberimizde....

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzman yardımcısı alacak 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan son duyuruda uzman yardımcısı alınacağı belirtildi.  Alımlar farklı kadrolar için yapılacak.

Şırnak Belediye Başkanlığı memur alınacak!

Şırnak Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan resmi ilanda, kurum bünyesinde görevlendirilecek memur alımının yapılacağı belirtildi.

Ticaret Bakanlığı 50 Ticaret Denetmen Yardımcısı Alıyor

Ticaret Bakanlığı taşra teşkilatında görevlendirilecek 50 Ticaret Denetmen Yardımcısı personel alımı yapıyor. Personelleri sınavla alım gerçekleştirec...

Gelir İdaresi Başkanlığı 337 Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından merkez ve taşrada görevlendirilecek olan 337 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi alınacaktır.

YKS başvuruları başladı! YKS ne zaman, ücreti ne kadar?

ÖSYM tarafından yapılan son dakika açıklaması doğrultusunda YKS başvurularının başladığı belirtildi. Başvurular 2 Mart 2021 tarihine kadar sürecek....

Diyarbakır Belediyesi 75 itfaiye eri alacak

Diyarbakır Belediyesi tarafından yapılan açıklamalarda 75 itfaiye erinin alınacağı belirtildi. Alımlar KPSS üzerinden yapılacak.

Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sözleşmeli Personel Alacak

Yozgat Bozok Üniversitesi tarafından ilgili branşlarda toplam 48 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Adayların şartları haberimizde mevc...

İçişleri Bakanlığı 1772 kişilik alımlarda listeler açıklandı

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan 1.772 personel alımında sözlü sınava katılım hakkı elde eden adaylar açıklandı.

Kıyı Emniyet Müdürlüğü engelli büro memuru alacak

Kıyı Emniyet Müdürlüğü tarafından bugün yayınlanan resmi ilanda, engelli kadrosunda büro memuru alınacağı duyuruldu. Alımlarda yüzde 40 engelli olma ş...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz