Personel Alımı

Son dakika personel alımı haberleri ve personel alımı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. personel alımı ile ilgili 133 haber listeleniyor.

Personel Alımı Haberleri

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'na personel alımı için başvuru işlemlerinde sona geliniyor.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'na Personel Alımı için Başvurular Sona Eriyor (En Az Ortaöğretim)

Adalet Bakanlığı KPSS ile 5075 personel alacak!

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü personel alımı kapsamında 5075 kişi alacağını duyurdu. Alımlar için başvurular resmen başlatıldı.

Adalet Bakanlığı personel alımı duyuruldu! 13 bin personel alımı yapılacak!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan yeni açıklamada personel alımı yapılacağı duyurularak müjde verildi. Son dakika olarak yapılan açıklam...

Alanya'daki Üniversiteye Çok Sayıda Sözleşmeli Personel Alınacak

Türkiye'nin turizm merkezi olan Alanya'da bulunan üniversiteye sözleşmeli personel alınacağı açıklanan. İşte alımlar ile ilgili tüm detaylar.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç duyulan alanlarda alım yapacak. Alımlar İzenerji şirketi bünyesinde gerçekleştirecek.

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 250 kişilik personel alımı neden yayınlanmadı?

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 2020 yılının sonunda yapılan 250 kişilik personel alımı ile ilgili hala bir gelişme yaşanmadı...

Tokat SYDV için personel alımı yapılacak

Tokat iline bağlı Reşadiye ilçesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı için personel alımı yapılacak. Alım yapılacak olan kişiler sözleşmeli sta...

3 Üniversiteye sözleşmeli personel ve öğretim üyesi alınacak!

3 farklı üniversite tarafından yapılan resmi açıklamalarda, kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel ve öğretim üyesi alınacağı belirt...

Birecik SYDV personel alımı yapılacak

Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı kurum bünyesinde görevlendirilecek personel alınacağını duyurdu. 

Ticaret Bakanlığı Döner Sermaye Üzerinden 115 sürekli personel alacak

Ticaret Bakanlığı Döner Sermaye Teşkilatı birimlerinde çalıştırılmak üzere 115 kişinin alınacağı belirtildi. Alımlar ilgili tüm detaylar açıklandı....

AKEV Üniversitesi 75 akademik personel alacak

Akev Üniversitesi tarafından yayınlanan yeni ilan doğrultusunda 75 akademik personelin alınacağı duyuruldu. Alımlarda detaylar da netlik kazandı.

Gelir İdaresi Başkanlığı 337 Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından merkez ve taşrada görevlendirilecek olan 337 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi alınacaktır.

Antalya Belediyesi Kurum Dışı Daimi 324 kişi alacak

Antalya Belediyesi tarafından yapılan resmi açıklamada, kurum dışı personel alımı yapılacağı belirtildi. Alımlarda kontenjan ise 324.

Ankara'da belediyeye daimi personel alınacak! 

Ankara Beltaş Belediye Başkanlığı tarafından yapılan son duyuruda kurum bünyesinde farklı görevlerde çalıştırılacak personel ve işçilerin alınacağı du...

Diyanet Vakfı İmam Hatip Lisesi mezunu personel alımı devam ediyor

Türkiye Diyanet Vakfı İmam Hatip Lisesi mezunu personel alımları ile ilgili süreç devam ediyor. İsteyen adaylar hala başvurularını yapabilir.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz