Arda Turan Yıllar Sonra Yuvaya Geri Döndü!

Spor Kulüpleri yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak ve şampiyonluk yarışında kendilerine bir yer edinmek için şimdiden harekete geçtiler. Yerli ve yabancı pek çok futbolcu ile görüşerek en iyi transferleri gerçekleştirmek ve bu süreç içerisinde sezona en başarılı şekilde başlamak için hala çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Bir süre oynadığı futbol ve transfer olduğu takım ile adından söz ettiren Arda Turan’ın ardından bir süredir oynadığı futbol eskisi kadar iyi bulunmamıştı. Bu süreçte özel hayatında yaşamış olduğu bazı çalkantılı süreçlerle birlikte futbol hayatında olumsuz bazı dönemler yaşamıştı. Şimdilerde ise futbola yeniden döndüğü ve kendini toparladığı iddia ediliyor.

Eski Takımına Yeniden Döndü!

Ünlü futbolcunun adı son zamanlarda eski ve en parlak dönemlerini yaşamış olduğu takımı Galatasaray ile anılıyordu. İki taraf arasında görüşmelerin başladığı iddia edilmişti. Bu iddia kısa süre içerisinde sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Bazı taraflar durumu sevinçle karşılarken bazı taraftarlar ise bu süreç içerisinde futbolcunun artık takıma katkı sağlayamayacağını savundular.

Ara transfer döneminde de Arda Turan’ın adı sık sık geçmesine rağmen bu transfer bir türlü gerçekleşmemişti. Ancak yeni dönemde bir sürpriz gerçekleşti. Bu süreçte beklenen oldu ve Arda Turan’ın Galatasaray sözleşmesi yapıldı. Bu süreçte Galatasaray ile resmen anlaşmış oldu.

- Memur Alımları, Spor bölümünde yayınlandı
https://memuralimlari.net/haber/5076972/arda-turan-yillar-sonra-yuvaya-geri-dondu