Taksiciye yolu uzattın tokadı kameralara yansıdı!

  İstanbul’da önceki gün akşam saatlerinde İstanbul Havalimanı’ndan çıkan bir kadın taksiye bindi. Aracın hareketinden bir müddet sonra kadını arayan eşi telefonu taksiciye vermesini söyledi. Adam, taksiciye iddiaya göre eşini havalimanının hemen dışındaki akaryakıt istasyonuna getirmesini istedi ve kendisine indi-bindi ücreti yerine 50 lira vereceğini söyledi. Öfkeli kocanın iddiasına göre telefon konuşmasının arından taksici, eşini Eyüpsultan İşıklar köyü-Odayeri istikametinde bir süre dolaştırdıktan sonra akaryakıt istasyonuna götürdü.

EŞİNİ BEKLEYEN KOCA ÖFKEDEN DELİYE DÖNDÜ!

Eşini beklemeye başlayan koca iddiaya göre normal zamanından çok daha fazla süre sonra taksicinin gelmesine sinirlendi. Sinirden deliye dönen koca, taksiciye hakaret ve küfürler etmeye başladı. Sinirlerine hakim olamayan adam taksiciye tokatla saldırdı. Tehditler savuran adam, ardından eşini de alarak kayıplara karıştı. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

TAKSİCİ YOLCU OTOBÜS ŞÖFORUNÜ DARP ETTİ!

Öte yandan geçtiğimiz günlerde İstanbul Çekmeköy’de taksici dehşeti yaşanmıştı. Çekmeköy'de durağa yanaşmaya çalışan halk otobüsü şoförü ile durakta bekleyen taksici arasında tartışma yaşanmış, taksici aracıyla evine doğru giden şoförün önünü kesip arkadaşlarıyla beraber darp etmişti. İBB'den yapılan açıklamada, taksicinin Taşıma Aracı Kullanım Belgesi'nin iptal edildiği, aracının da trafikten men edildiği duyuruldu.

OTOBÜS ŞOFÖRÜNÜN KOLUNDA VE AYAĞINDA KIRIK

Olayın ardından yaralanan belediye otobüs şoförü Erol Özdoğan, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Kolunda ve ayağında kırıklar oluşan Özdoğan polise giderek şikayetçi oldu. Şoförün darp edildiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

- Memur Alımları, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://memuralimlari.net/haber/6515026/taksiciye-yolu-uzattin-tokadi-kameralara-yansidi